лiкуватися без страховки
se soigner sans sécurité sociale

Без страхування: відділення доступу до медичного обслуговування – PASS – надають доступ до медичної та соціальної допомоги людям, які її потребують, але не можуть отримати через відсутність соціального захисту, їхні умови життя або фінансові труднощі. Тут можна отримати доступ до консультацій лікарів загальної практики чи вузької спеціалізації:

https://www-aphp-fr.translate.goog/permanences-dacces-aux-soins-de-sante-lap-hp?_x_tr_sl=fr&_x_tr_tl=ru&_x_tr_hl=fr&_x_tr_pto=wapp

Медична допомога/Здоров’я:

  • Невідкладна медична допомога: за рекомендацією Регіональної служби охорони здоров'я звертайтеся до найближчого пункту невідкладної медичної допомоги (urgence).
     

У Парижі лікарня hôpital Robert-Debré рекомендована для вагітних жінок та дітей.

  • Медичні консультації у Парижі: пункт прийому українців Urgence Ukraine.
     
  • Медичні консультації в інших регіонах: доступ через місцеву префектуру.

Мобільне формування дистанційної медицини SAUV Life SAS для телеконсультацій: з10:00 до 22:00. Телефон: 01 75 90 90 25.
Медико-соціальний центр Ріддера міста Париж також мобілізовано. У ньому зарезервовано місця для прийому біженців з України. Консультації надаються лише дорослим. Адреса: 3 rue Ridder 75014 Paris . Телефон: 01 58 14 30 30.


У паризькій лікарні Hôtel-Dieu AP-HP у зв’язку з прибуттям біженців з України організували консультації для вагітних (гінекологія та УЗД): пн-пт з 9:00 до 17:00.
Адреса:  1 place du parvis de Notre-Dame 75004 Paris- Телефон: 01 42 34 82 34


Центри захисту матері та дитини – PMI – міста Париж мобілізовано для прийому дітей та вагітних жінок, які прибувають з України, та медичних консультацій за попереднім записом, з медичним страхуванням чи без нього. Усю інформації про центри PMI  у Парижі можна знайти тут

Для тих, хто живе неподалік Аржантея Argenteuil  :

Маєте кориснішу інформацію?

© квітень 2024

Nous avons besoin de votre consentement pour charger les traductions

Nous utilisons un service tiers pour traduire le contenu du site web qui peut collecter des données sur votre activité. Veuillez prendre connaissance des détails et accepter le service pour visualiser les traductions.