зупинка захисту
Arrêter la protection temporaire

Остаточний виїзд з Франції
Ви отримали тимчасовий захист у Франції та бажаєте покинути Францію назавжди.

Перед від’їздом необхідно зв’язатися з префектурою в українській реєстраційній касі, написавши листа про відмову від тимчасового захисту, наданого французькою державою.
Вам потрібно буде подати:
- ваш дійсний дозвіл на тимчасове проживання
- вашу платіжну картку ADA, надану службами OFII

щоб знайти свою префектуру, використовуйте Google "Préfecture Ukraine місто" /!!!нове 12 липень!!!\

якщо ви вже виїхали, ви повинні повідомити префектуру та Ofii електронною поштою, заблокувати свою картку ADA та повернути її поштою до Ofii.

/!!!нове 3 серпень!!!\ якщо ви відкрили банківський рахунок у Франції, не забудьте його закрити, щоб не списувати комісії щомісяця. Йти в банк або відправити рекомендованим листом з повідомленням про вручення

/!!!нове 1 Листопад!!!\ не забудьте також закрити обліковий запис свого телефону, щоб з вас не стягувалися кошти

зразок листа для надсилання до префектури та офісу щодо припинення тимчасового захисту та виплат ADA :  /!!!нове 7 серпень!!!\ рекомендується закрити захист, якщо ви хочете отримати його в іншій європейській країні.

Bonjour

je vous remercie de m’avoir accordé la protection temporaire jusqu’à la date (dd/mm/yyyy) numero APS (xxxx); mais aujourd’hui je souhaite retourner en Ukraine et vous demande de bien vouloir stopper la protection temporaire à partir du (dd/mm/yyyy) ainsi que le versement de l’allocation de demandeur d’asile (ada), je joins la carte qui m’a été fourni par l’Ofii et que j’ai préalablement bloquée et vous remercie. 

Je soussigné (imia) (familia) Fait à (mista) le (dd/mm/yyyy)

офіційна інформація євросоюзу https://eu-solidarity-ukraine.ec.europa.eu/information-people-fleeing-war-ukraine/fleeing-ukraine-your-rights-eu_uk

 

Маєте кориснішу інформацію?

© Вересень 2023