сім картка
carte sim

як змінити оператора телефону і зберегти його номер : https://www-service--public-fr.translate.goog/particuliers/vosdroits/F22479?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=uk&_x_tr_hl=fr&_x_tr_pto=wapp /!!!нове 9 січня!!!\ 

SMS-шахрайства у Франції  /!!!нове 15 Лютий!!!\ 

З приводу Free : 10 євро, - це сума яку знімають один раз при переході на інший тариф з урахуванням того, що ви змінили номер (оскільки ви отримуєте нову картку), не важливо це пакет за 2 євро або 18, надалі ви оплачуєте лише за тарифом. За такого розкладу оплата можлива карткою Ofii. Якщо ж ви хочете залишити колишній номер, то оплату за номер не знімають зі зрозумілих причин, але оплату потрібно буде здійснити лише карткою резидента банку фр, відповідно у вас має бути вже відкритий рахунок у банку та на карті відповідна сума за тарифом, далі цю картку прив'язують та щомісяця з неї списують суму за тарифом. Це стосується й інших операторів, наприклад, якщо у вас була карта free і ви хочете перейти на іншого оператора (наприклад B&you), вам можуть запропонувати зберегти свій колишній номер, але так само потрібно буде оплачувати з французької картки (ofii не приймуть). у багатьох ще не відкритий рахунок, або з якихось інших міркувань, оплачують в основному карткою ofii, по ній і відбувається списання. Так нам відповіли в самому офісі Free при особистому зверненні. 

https://portail.free.fr/mag-free/free-seng

Знайти магазин: https://www.free.fr/boutiques/nous-trouver/. перед поїздкою найкраще домовитися про зустріч по телефону

 Free розширює безкоштовний (див. нижче)

Скасувати мою безкоштовну мобільну підписку  

2. Lycamobile https://www.lycamobile.ua/uk/

3. Після прибуття знайдіть магазин-табак (bureau de tabac) – там пропонують передплачені SIM-карти (carte SIM prépayées). Попросіть «карт сим авек ентернет» : https://www-echosdunet-net.translate.

Скасуйте мою безкоштовну мобільну підписку https://assistance-free-fr.translate.goog/articles/resilier-mon-abonnement-mobile-free це можна зробити дистанційно за допомогою сервісу рекомендованих листів на сайті Пошти, але потрібна міжнародна банківська картка

4. інші пакети з конкуруючими операторами https://www-meilleurmobile-com.forfaits-mobiles/liste-tarifs  

Маєте кориснішу інформацію?

© квітень 2024

Nous avons besoin de votre consentement pour charger les traductions

Nous utilisons un service tiers pour traduire le contenu du site web qui peut collecter des données sur votre activité. Veuillez consulter les détails dans la politique de confidentialité et accepter le service pour voir les traductions.