CAF додаткова матеріальна допомога
CAF Caisse des Allocations Familiales

Якщо ви перебуваєте у Франції та маєте тимчасовий захист, у вас є додаткові права по за межами ADA (на додаток до карти ADA (cohesia) та страховки)

скільки за яку допомогу? https://www-toutsurmesfinances-com.translate.goog/argent/a/allocations-familiales-montants-calcul-et-conditions   /!!!нове 15 червня!!!\

первый шаг для того, чтобы получить эти выплаты нужно в банке открыть счёт, на который будут поступать деньги с Caf  /!!!нове 15 серпень!!!\

Веб-сайт CAF тут /!!!нове 19 серпень!!!\

процедура відкриття рахунку CAF тут (документ https://t.me/FranceUkraineNews ) /!!!нове 19 серпень!!!\


Перше право: це allocation "AF": ви отримуєте сімейну допомогу, якщо у вас двоє дітей або бiльше.

Друге право: це "Paje": якщо у вас є лише 1 дитина.

докладніше: AF = 2 дитини = ви отримуєте допомогу з дня запиту до 18 років.

"Paje" = 1 дитина = ви отримуєте допомогу з дня запиту до віку 3 років.

третє права: це: «CF»: це для сімей, які мають не менше 3 дітей віком від 3 до 21 року, ці сім'ї отримують ще одну виплату, крім того, що було описано вище.

четверте право: це «ASF»: розлучені жінки, які мають дітей, отримують ще одну надбавку крім інших прав, зазначених вище.
Можна і без документiв, багато вказують, що розведення і колишній чоловік не допомагає і отримують допомогу АЛЕ наголошую, якщо ви будете дурити КАФ пізніше він може вимагати, повернути гроші а не тільки зупинити виплати, наприклад у разi приïзду чоловiка у Францiю 

щоб мати всі ці права, насамперед потрібно мати банківський рахунок та реквізити.
та дізнайтесь про заяви на сайті сімейної допомоги (Caf).
якщо не вийде, у кожному районі є соціальні працівники "Assistante sociale", які готові вас прийняти (повинні), зареєструватися на сайті та зробити запити.

 Крім цього, є ще допомога на житло APL , і це не залежить від скільки коштує квартира, а скільки діти у вас. Щоб ви зрозуміли, що тут кількість дітей грає велику роль.
Наприклад, у вас тільки 1 дитина, і квартира коштує 500 євро. То дадуть вам приблизно 350 ( не залежно чи квартира за 500 чи за 1000)

А якщо 2 або 3 діти дадуть вам приблизно 400/ 500, навіть якщо квартира коштує тих же грошей.

1)Не будуть платити бiльше за цiну житла
2) Найчастіше платять не вам, а квартиродавцю

зробити розрахунок на APL

https://wwwd.caf.fr/wps/portal/caffr/aidesetservices/lesservicesenligne/estimervosdroits/lelogement#/simulateur-usager

Що конкретно допомагає CAF ? Записатися до Фонду сімейних пільг https://accueil-integration-refugies.fr/wp-content/uploads/2022/03/Inscrire-a-la-Caisse-dallocations-familiales.pdf
Особи громадянства України або іншого громадянства за межами ЄС/ЄЕЗ та Швейцарії, які мають дозвіл на тимчасове проживання (APS) на 6 місяців із зазначенням «Одержувач тимчасового захисту», за умови виконання умов, можуть отримати:
 • особиста житлова допомога;
 • бонус при народженні;
 • Сімейні надбавки;
 • Сімейна надбавка;
 • основна надбавка;
 • допомога на освіту дитини-інваліда (Aeeh);
 • Допомога на утримання сім'ї.
Для їхніх дітей, народжених у Франції, вільний вибір допомоги по догляду за дитиною та спільна допомога на виховання дитини можуть виплачуватися за умови виконання звичайних умов.
 
- Рада директорів Caisse Nationale des Allocation Familiales (Cnaf) вирішила застосувати безкоштовний догляд за дітьми, які вона отримує.

найпростіше піти в КАФ, записатися на прийом, прийти з усіма наявними документами (банківський рахунок, паспорти, страховка, свідоцтва про народження дітей..., взяти всі документи, які є, навіть Pole Emploi) . На місці працівники заповнювали для нас документи, а потім чекали, поки будуть здійснені платежі.

CAF може надати вам безвідсотковий кредит до 1000 євро. /!!!нове 22 Вересень!!!\
Ці кредити дозволяють придбати «необхідне» обладнання для покращення вашої родини за певних умов: пральну машину, духовку, матрац, меблі, побутову техніку та комп'ютерне обладнання (за винятком Hi-Fi та відео). Які умови для її отримання?

У вас є як мінімум одна дитина-утриманець віком до 20 років, і ви отримуєте сімейну допомогу у зв'язку з цим,
Ваш сімейний коефіцієнт менше або дорівнює 850 євро (але не більше 700 євро),
У вас немає інших непогашених позик на соціальні потреби.

У цій групі обговорюють допомогу, субсидії та інші виплати Українцям у Франції https://t.me/subsidies_in_france  /!!!нове 7 липня!!!\

Якщо у вас урізаний обліковий запис CAF (ви заходите з тимчасовим ідентифікатором, а не за номером страховки), то єдина можливість, яку я знайшла - це через опцію "відновити пароль". Ви намагаєтеся зайти через ваш номер страховки, потім вибираєте "забули пароль", потім буде сторінка де потрібно знову номер страховки ввести, ПІБ, і телефон по-моєму. І вони вам надішлють код для входу на вашу адресу звичайним листом.  Після його отримання знову заходьте через "забула пароль" і там буде віконце, куди можна ввести отриманий пароль. І вуаля – нормальний повноцінний кабінет у вашому розпорядженні. До цього вони вам напевно надсилали листи з вашим номером досьє та персональним кодом, який потрібно використовувати, якщо ви раптом по телефону вирішите якісь питання з ними вирішувати. Це не код для входу до особистого кабінету на сайті.

Маєте кориснішу інформацію?

© травень 2023