CAF додаткова матеріальна допомога
CAF Caisse des Allocations Familiales

Якщо ви перебуваєте у Франції та маєте тимчасовий захист, у вас є додаткові права по за межами ADA (на додаток до карти ADA (cohesia) та страховки)

скільки за яку допомогу? https://www-toutsurmesfinances-com.translate.goog/argent/a/allocations-familiales-montants-calcul-et-conditions 

первый шаг для того, чтобы получить эти выплаты нужно в банке открыть счёт, на который будут поступать деньги с Caf 

Веб-сайт CAF тут

процедура відкриття рахунку CAF тут (документ https://t.me/FranceUkraineNews )

допомогу, на яку ви маєте право з тимчасовим захистом  /!!!нове 15 серпень!!!\

з 1 лютого OFII не буде нараховувати допомогу на житло тим, хто отримує APL, тому у всіх і просять аттестацію CAF  /!!!нове 29 Лютий!!!\


Перше право: це allocation "AF": ви отримуєте сімейну допомогу, якщо у вас двоє дітей або бiльше.

Друге право: це "Paje": якщо у вас є лише 1 дитина.

докладніше: AF = 2 дитини = ви отримуєте допомогу з дня запиту до 18 років.

"Paje" = 1 дитина = ви отримуєте допомогу з дня запиту до віку 3 років.

третє права: це: «CF»: це для сімей, які мають не менше 3 дітей віком від 3 до 21 року, ці сім'ї отримують ще одну виплату, крім того, що було описано вище.

четверте право: це «ASF»: розлучені жінки, які мають дітей, отримують ще одну надбавку крім інших прав, зазначених вище.
Можна і без документiв, багато вказують, що розведення і колишній чоловік не допомагає і отримують допомогу АЛЕ наголошую, якщо ви будете дурити КАФ пізніше він може вимагати, повернути гроші а не тільки зупинити виплати, наприклад у разi приïзду чоловiка у Францiю 

щоб мати всі ці права, насамперед потрібно мати банківський рахунок та реквізити.
та дізнайтесь про заяви на сайті сімейної допомоги (Caf).
якщо не вийде, у кожному районі є соціальні працівники "Assistante sociale", які готові вас прийняти (повинні), зареєструватися на сайті та зробити запити.

 Крім цього, є ще допомога на житло APL , і це не залежить від скільки коштує квартира, а скільки діти у вас. Щоб ви зрозуміли, що тут кількість дітей грає велику роль.
Наприклад, у вас тільки 1 дитина, і квартира коштує 500 євро. То дадуть вам приблизно 350 ( не залежно чи квартира за 500 чи за 1000)

А якщо 2 або 3 діти дадуть вам приблизно 400/ 500, навіть якщо квартира коштує тих же грошей.

1)Не будуть платити бiльше за цiну житла
2) Найчастіше платять не вам, а квартиродавцю

зробити розрахунок на APL

https://wwwd.caf.fr/wps/portal/caffr/aidesetservices/lesservicesenligne/estimervosdroits/lelogement#/simulateur-usager

Що конкретно допомагає CAF ? Записатися до Фонду сімейних пільг https://accueil-integration-refugies.fr/wp-content/uploads/2022/03/Inscrire-a-la-Caisse-dallocations-familiales.pdf
Особи громадянства України або іншого громадянства за межами ЄС/ЄЕЗ та Швейцарії, які мають дозвіл на тимчасове проживання (APS) на 6 місяців із зазначенням «Одержувач тимчасового захисту», за умови виконання умов, можуть отримати:
 • особиста житлова допомога;
 • бонус при народженні;
 • Сімейні надбавки;
 • Сімейна надбавка;
 • основна надбавка;
 • допомога на освіту дитини-інваліда (Aeeh);
 • Допомога на утримання сім'ї.
Для їхніх дітей, народжених у Франції, вільний вибір допомоги по догляду за дитиною та спільна допомога на виховання дитини можуть виплачуватися за умови виконання звичайних умов.
 
- Рада директорів Caisse Nationale des Allocation Familiales (Cnaf) вирішила застосувати безкоштовний догляд за дітьми, які вона отримує.

найпростіше піти в КАФ, записатися на прийом, прийти з усіма наявними документами (банківський рахунок, паспорти, страховка, свідоцтва про народження дітей..., взяти всі документи, які є, навіть Pole Emploi) . На місці працівники заповнювали для нас документи, а потім чекали, поки будуть здійснені платежі.

CAF може надати вам безвідсотковий кредит до 1000 євро. /!!!нове 22 Вересень!!!\
Ці кредити дозволяють придбати «необхідне» обладнання для покращення вашої родини за певних умов: пральну машину, духовку, матрац, меблі, побутову техніку та комп'ютерне обладнання (за винятком Hi-Fi та відео). Які умови для її отримання?

У вас є як мінімум одна дитина-утриманець віком до 20 років, і ви отримуєте сімейну допомогу у зв'язку з цим,
Ваш сімейний коефіцієнт менше або дорівнює 850 євро (але не більше 700 євро),
У вас немає інших непогашених позик на соціальні потреби.

У цій групі обговорюють допомогу, субсидії та інші виплати Українцям у Франції https://t.me/subsidies_in_france  /!!!нове 7 липня!!!\

Якщо у вас урізаний обліковий запис CAF (ви заходите з тимчасовим ідентифікатором, а не за номером страховки), то єдина можливість, яку я знайшла - це через опцію "відновити пароль". Ви намагаєтеся зайти через ваш номер страховки, потім вибираєте "забули пароль", потім буде сторінка де потрібно знову номер страховки ввести, ПІБ, і телефон по-моєму. І вони вам надішлють код для входу на вашу адресу звичайним листом.  Після його отримання знову заходьте через "забула пароль" і там буде віконце, куди можна ввести отриманий пароль. І вуаля – нормальний повноцінний кабінет у вашому розпорядженні. До цього вони вам напевно надсилали листи з вашим номером досьє та персональним кодом, який потрібно використовувати, якщо ви раптом по телефону вирішите якісь питання з ними вирішувати. Це не код для входу до особистого кабінету на сайті.

Маєте кориснішу інформацію?

© квітень 2024

Nous avons besoin de votre consentement pour charger les traductions

Nous utilisons un service tiers pour traduire le contenu du site web qui peut collecter des données sur votre activité. Veuillez consulter les détails dans la politique de confidentialité et accepter le service pour voir les traductions.