водіння у франції
Conduire en France

Автомагістралі у Франції платні. звернути увагу платними дорогами: над шлагбаумом нагорі є таблиці , або t , або малюнок банківської картки, або малюнок картка і монети. І треба обирати ті проїзди, де карта чи карта та монети. Тому що позначення t – для машин зі спеціальним викупленим чіпами Ulys. Вашу машину без цього чіпа шлагбауми просто не пропустять, і треба буде об'їжджати назад, і вставати в інший проїзд.

На сайті https://www.viamichelin.com/ можна підрахувати, скільки коштуватиме шлях із пункту А в пункт Б, якщо рухатись за тим чи іншим маршрутом. Розрахунок включає безплатні та платні дороги і витрати на паливо. 

Електронна платна підписка: яку пропозицію обрати? /!!!нове 31 жовтень!!!\

як сплатити штраф за паркування https://www.amendes.gouv.fr/tai /!!!нове 1 Листопад!!!\

Якщо ви будете жити за межами великих та середніх міст, варто замислитись про особистий транспорт. Альтернатива — blablacar спільні поїздки автомобілем).

Французькі страхові компанії солідарні з українцями: вони пропонують безкоштовне страхування автомобіля впродовж 60 днів: https://www-franceassureurs-fr 

Водії повинні отримати наклейку, щоб мати можливість їздити у великих містах, особливо в Парижі, без ризику отримати штраф: наклейку «Crit'Air» проти забруднення. Зобов'язання та санкції : https://droit--finances-commentcamarche-com.translate

І ще ви повинні поважати правила водіння у Франції https://www.securite-routiere.gouv.fr/ /!!!нове 1 червня!!!\ 


Які транспортні засоби можуть їздити в Парижі та у Великому Паризькому мегаполісі? https://www-service--public-fr.translate.goog/particuliers/actualites/A14948 /!!!нове 29 травня!!!\ 

Париж Руан Тулуза Ліон Реймс Сент-Етьєн Гренобль Страсбург (Paris Rouen Toulouse Lyon Reims Saint Etienne Grenoble Strasbourg) є зонами з низьким рівнем викидів для обмеження забруднення : Сертифікат (Crit’Air) якості повітря є обов'язковим для:  /!!!нове 29 травня!!!\ 

  • транспортні засоби, що їздять та стоять у зонах з малою рухливістю викидів, визначених місцевою владою,
  • транспортні засоби, що їздять у разі впровадження диференційованого руху за рішенням префектів під час епізоду забруднення.

https://www-service--public-fr.translate.goog/particuliers/vosdroits/F33371 /!!!нове 29 травня!!!\ 


ПЕРЕВІРКА БЕЗПЕКИ АВТОМОБІЛЯ  /!!!нове 10 жовтень!!!\
У Франції обов’язковий техогляд (contrôle technique) автомобіля потрібно проводити що два роки. Періодичний технічний контроль у Франції є обов'язковим кожні 2 роки майже для всіх транспортних засобів після 4 років введення в експлуатацію.

Водіння без технічного огляду є порушенням Правил дорожнього руху. Це може принести вам штраф 4 класу:

Фіксований штраф 135 євро
Зменшення штрафу 90 євро (якщо сплачено протягом 3 днів)
Штраф збільшується на 375 євро (за прострочення платежу)
Штраф 750 євро (максимальна сума у ​​разі спору або після закінчення 45-денного періоду)
Ціна штрафу стосується техогляду та зустрічного візиту. Ви можете оскаржити штраф і уникнути покарання, якщо у вашому звіті буде виявлено процедурний недолік.

Якщо ви їдете з простроченим техоглядом, ви робите правопорушення, навіть якщо підтверджуєте запис на проходження техогляду в найближчі дні.

У разі виявлення несправності технічного огляду ваш транспортний засіб може бути знерухомлений працівником правоохоронних органів до моменту проходження технічного огляду. У деяких випадках транспортний засіб може бути арештовано.

Якщо ви забули свій технічний контроль вдома: знерухомлення буде знято після надання оновленого звіту.

Якщо ви перевищили дату технічного огляду: ви повинні провести техогляд якомога швидше. Після цього вам буде видано тимчасову картку для проходження технічної перевірки.

Якщо ви будете їздити з фальшивим техконтролем: у разі перевірки працівником правоохоронних органів вас помістять під варту за підробку та використання фальшивого техконтролю.

З іншого боку, відсутність технічного контролю не є недоліком водіння, це не коштуватиме вам очок у ваших водійських правах. Проте необхідно гарантувати безпеку транспортних засобів, які рухаються дорогами загального користування.

Їздити без технічного контролю небезпечно і ризиковано. У разі аварії, якщо ваш автомобіль не має дійсного технічного огляду, ваша страхова компанія не компенсує вам ремонт, який буде виконано на вашому автомобілі після аваріїЖ ТА КУПІВЛЯ АВТОМОБІЛІВ
Щоб продати або купити авто, передусім потрібно провести техогляд. Вартість — 78 євро. Потрібно взяти зустріч на СТО (garage). Податку на продаж автомобілів для непрофесіоналів немає, однак існують податки на купівлю авто.

Маєте кориснішу інформацію?

© липень 2024

Nous avons besoin de votre consentement pour charger les traductions

Nous utilisons un service tiers pour traduire le contenu du site web qui peut collecter des données sur votre activité. Veuillez consulter les détails dans la politique de confidentialité et accepter le service pour voir les traductions.