соціальний працівник
Assistante sociale

Що таке CCAS? Які місії ГО «Громадський центр соціальної дії»?

У муніципалітеті існує державна установа, роль якої полягає в наданні допомоги людям, які мають фінансові труднощі та/або соціально незахищеним.

Ця установа називається Centre Communal d'Action Sociale (CCAS) або Center Intercommunal d'Action Sociale (CIAS), коли кілька невеликих муніципалітетів об'єднуються, щоб створити єдиний центр.

 

CCAS є основним інструментом муніципалітетів для впровадження солідарності та організації соціальної допомоги на користь жителів муніципалітету. Таким чином, роль CCAS полягає в боротьбі з відчуженням, супроводі людей похилого віку, підтримці людей з обмеженими можливостями та управлінні різними структурами, призначеними для дітей.

 

Щоб досягти цього, CCAS також має подвійну функцію: підтримку розподілу правової соціальної допомоги (розгляд файлів заяв, допомога в адміністративних процедурах тощо) та надання необов’язкової соціальної допомоги (продовольча допомога, соціальні мікрокредити…), результат соціальної політики муніципалітету.

 

Якщо ви в скруті, вам може допомогти Громадський центр соціальних дій за місцем проживання. Місії CCAS можуть відрізнятися від одного міста до іншого

Маєте кориснішу інформацію?

© Вересень 2023