Оренда квартири
Louer un appartement

ця послуга допоможе вам створити цифровий файл з усіма необхідними документами, щоб поставити ставку на вашу сторону та заспокоїти власника при оренді квартири чи будинку https://www.dossierfacile.fr/ /!!!нове 1 березень!!!\

вартість оренди за м² враховані витрати в приватному оренди (€) 2022 р :

Можна самостійно знайти та орендувати житло (у багатьох місцях це зробити складно), потім отримати документи та попросити фінансову допомогу на оплату житла (APL) через CAF (лише з офіційним договором оренди). Без документів ви можете шукати хіба що на booking або airbnb (щомісячна оренда буде високою).

будьте обережні, щоб уникнути шахрайства : https://t.me/FranceUkraineNews/222

Індивідуальна допомога на житло (APL) – це фінансова допомога, що доплачується вам або на пряму орендодавцю . Вона надається залежно від типу житла, вашого доходу, та незалежно від вашого сімейного стану: неодружений/-а, одружений/-а, та чи маєте ви когось на утриманні. Умови надання допомоги відрізняються залежно від того, чи ви орендуєте окреме житло чи гуртожиток. сплата APL відбувається не відразу, вам доведеться чекати кілька місяців, протягом яких вам доведеться передплатити гроші за повну оренду, перш ніж отримати відшкодування. щоб прочитати, як це працює (українською мовою), розрахувати приблизну суму до отримання (французькою)

калькулятор, який дозволяє розрахувати розмір допомоги тут 

Допомога на житло та активи: як враховуються мої заощадження? Які наслідки для мого APL? /!!!нове 11 серпень!!!\

з 1 лютого OFII не буде нараховувати допомогу на житло тим, хто отримує APL, тому у всіх і просять аттестацію CAF  /!!!нове 29 Лютий!!!\

як скласти договір оренди : житла без меблів або Мебльоване житло

Проживання на одну особу за 200€/міс.  Замість того, щоб залишати квартиру, будинок або офіс порожніми, без нагляду, вам можуть здати за зниженою ціною, часто це спільне проживання/більше 1 особи (часто це не студії). 
Це може бути тимчасовим рішенням, поки ви не можете знайти інше рішення. 
 Якщо вас дві людини, вам потрібно 2 окремі контракти і платити за кожну людину окремо. Потрібен трудовий договір або підтвердження статусу студента у Франції. Якщо у вас немає трудового договору, вам потрібний гарант/ поручитель. 
Стан житла (фарба тощо) не обов'язково ідеальний. Вартість води та електрики включена у ціну. Документи, які потрібно надати, описані на сторінці пропозиції розміщення. Зв'яжіться з цією компанією за посиланням для отримання додаткової інформації. 
Якщо ви знайдете та орендуєте житло за допомогою цієї компанії, повідомте нам mailto:contact@ukrainefrance.org

Набір документів : трудовий договір у Франції (український договір орендодавців не цікавить, навіть якщо він у вас є), достатня сума, зазначена в договорі (орієнтовно втричі вища за місячну вартість житла, яке ви хочете орендувати), рахунок у французькому банку та французька адреса. Неважливо, скільки у вас готівки, та чи маєте ви рахунки в українських банках, – орендодавців цікавить лише ваша офіційна фінансова спроможність на території Франції. Якщо у вас немає офіційної роботи у Франції з достатньою для оренди житла сумою у контракті, ви не зможете орендувати житло довгостроково. Навіть із тимчасовим трудовим договором (CDD) знайти житло складно – краще мати постійний трудовий договір (CDI) та шукати житло терміном від одного року. Навіть із достатньою сумою у трудовому договорі може знадобитись поручитель (garant) – людина, чий дохід перевищує ваш, яка зобов’язується виплатити ваш борг у разі вашої неплатоспроможності.
Агенцію нерухомости або рієлтора НЕ цікавить инше від вище зазначеного, немає сенсу навіть ходити, дзвонити або писати туди, ваше досьє нікому не будуть пропонувати.
У приватних осіб є шанс пройти за спрощеними умовами, наприклад  зп менша за х3 оренда, включення в розрахунок цих х3 того самого APL  та инше, не має стандартної практики, кожний власник визначає свої правила. Загалом такий пошук займає понад місяць, може бути й декілька місяців для великої квартири. З кімнатами трохи легше.
ДУМАЙТЕ ПРО ШАХРАЇВ Якщо ціна занадто низька - там є
велика проблема. Якщо сплачуєте готівкою (за контрактом) - беріть розписку. Дивиться уважно чи ви берете квартиру чи лише кімнату.

Невеликий коментар щодо "житла без гаранта і без контракту".
Так – у Франції є такі теми. Можна знайти житло з оплатою на руки та без договору оренди. Але в таких випадках - переконайтеся спершу що квартира належить людині з якою ви домовляйтеся - або хоча б що у неї самого є на неї контракт - якщо ви знімаєте sous-location (що саме по собі дещо каламутний варіант - якщо ви знімаєте на довгий термін а не просто коли власник їде у відпустку). Діє така схема: ви знімаєте житло без контракту - і той з ким ви домовлялися це шахрай, який не є власником квартири. Одного дня власник дізнається, що там хтось живе, і виселяє людей. У мене самого в будинку де я живу на моїй пам'яті було ДВА такі випадки. Ознаки що у вас такий випадок – вам не оформляють контракт на квартиру – і не дають координати попередніх мешканців для оформлення контракту на електрику. Якщо вас запевняють, що електрика "включена" в кварплату - це вже має насторожувати т.к. як правило, ви повинні оформляти це окремо. Інший варіант - ви не хочете морочитися самі з пошуком житла і зв'язуєтеся з агенцією. Агенство каже, що у них є варіант і вимагає передоплату. Ви оплачуєте агента - зв'язуєтесь з власником квартири, виявляється, що вона вже забита. В агенстві вам пропонують інші варіанти - які також забиті. Тут момент: ви нічого не повинні оплачувати до того моменту, як вам на руки видають контракт і ключі від квартири. Вся оплата - втч агенства - проводиться після того, як у вас все буде на руках. Нормальні агенства ніколи не вимагатимуть передоплати. Теж відноситься до приватників. Якщо вам пропонують сплатити яку-небудь суму щоб показати ваші "серйозні наміри" - це 100% розлучення. Жоден нормальний власник такого не робитиме. Далі можливо вам вдасться знайти квартиру без гаранта, без контракту, з оплатою на руки. І ви там зможете жити досить довго. АЛЕ. Врахуйте, що все це на ваш власний ризик. Тож будьте пильні та обережні.

всі власники будуть просити у вас поручителя (той, хто заплатить за вас у разі проблеми) Ви можете побачити тут, чи маєте ви право на гарантію :

- Visale https://www-visale-fr.translate.goog/visale-pour-les-locataires/avantages/

- або з цією страховкою  https://garantme.fr/fr

- Cautioneo   https://t.me/FranceUkraineNews/250

Але власник вільний прийняти це чи ні. Він завжди дасть найкращі гарантії. У Парижі багато французьких студентів мають своїх батьків як поручителів і не можуть знайти житло, оскільки їхні батьки не заробляють достатньо грошей. Ринок приватного житла у Франції дуже обмежений у великих містах, навіть для французів

Нижче пропонуємо вам 20 найкращих сайтів для пошуку орендованого житла у Франції.

також подумайте про загальне житло, воно обов'язково простіше, дешевше (див. нижче)

Щоб допомогти вам розібратись, ось скорочення та назви, що зустрічаються найчастіше:

studio – кімната з кухнею;
T2 або F2 – двокімнатна квартира;
T3 або F3 – трикімнатна квартира;
SdB – ванна кімната (з ванною);
salle d’eau – санвузол (з душем);
Appt – квартира;
RdC – перший поверх;
Asc. – ліфт;
TBE – дуже добрий стан;
CC – комунальні послуги входять в ціну (треба уточнювати що саме).

Увага!
❗️На будь-якому сайті з оголошеннями можливі шахраї. Не надсилайте нікому завдаток дистанційно. Документи надсилайте лише після того, як переконаєтеся, що ви спілкуєтесь не з шахраями, які, можливо, знаходяться в іншій країні.❗️

Назва: кількість оголошень.

leboncoin: > 192 000

A vendre à louer: > 140 000

Immobilier France: > 90 000;

PaP: > 60 000;  це сайт оренди між громадянами, пояснюючи вашу ситуацію, є трохи більше шансів отримати житло, якщо вам не вистачає паперу (порівняно з агентством, яке буде суворішим)

Se loger: > 40 000;
Paru Vendu: > 80 000;

FNAIM: > 70 000;
Super Immo: > 80 000;
Bien Ici: > 82 000;
Logic Immo: > 70 000;

Acropole Immo: > 10 000;
Entre Particuliers: > 10 000;
Immo de France: 20 000;
Rep Immo: > 30 000;
Immo Trovit: > 10 000;
Appartager: > 5500;
Immo Jeune: > 3000;
 

відео пояснення  https://www.youtube.com/watch?v=7eFmtRt3eIU

група телеграм https://t.me/arenda_paris

агентство нерухомості (сайт російською мовою) https://www.lodgis.com/ru

студентська кімната при спільному проживанні в квартирі з людиною похилого віку :  https://www-colette-club.fr

спільне житло воно обов'язково простіше, дешевше

Колокація — це оренда кількома орендарями (співорендаторами) одного житла, що стає їх основним місцем проживання. Він може мати форму одноразової оренди, підписаної всіма сусідами по кімнаті, або стільки договорів оренди, скільки співмешканців. В обох випадках спільна оренда підпорядковується певним правилам : https://www-service--public-fr.translate.goog/particuliers/vosdroits/F34661

Зв'яжіться з іншими українцями закордоном і орендуйте житло спільно!  /!!!нове 21 серпень!!!\

https://www.appartager.com/

Coloc Club: > 5000;
La Carte des Colocs: > 4000;

https://www.leboncoin.fr/colocations/offres/ile_de_france/paris

https://t.me/FranceUkraineNews/365

 

Де жити у Франції:

https://wiki.frua.fr/ru/administrationinfrance

https://wiki.frua.fr/ru/chooseregion

Навчальний онлайн-курс дає можливість вивчати французьку мову та пізнавати організацію та цінності французького суспільства:  https://www.interieur.gouv.fr/actualites/dossiers/situation-en-ukraine/obuchayuschiy-onlayn-kurs-predlagaet-vam-vozmozhnost

Більше інформації: https://wiki.frua.fr/ua/dailylife/housing
 

Маєте кориснішу інформацію?

© квітень 2024

Nous avons besoin de votre consentement pour charger les traductions

Nous utilisons un service tiers pour traduire le contenu du site web qui peut collecter des données sur votre activité. Veuillez prendre connaissance des détails et accepter le service pour visualiser les traductions.