Covid
 

З 1 серпня 2022 року уряд може вимагати негативний скринінговий тест під час посадки в напрямку території Франції та для подорожей за кордон. Цей прикордонний тест може знадобитися до 31 березня 2023 року для людей старше 12 років перед посадкою на територію Франції:
- Для мандрівників, які прибувають з іншої країни, де циркулює новий варіант Covid,
- Для поїздок до закордонних громад "у разі ризику насичення" їх системи охорони здоров'я (лікарні тощо).

З 1 серпня 2022 року в закладах охорони здоров’я та медико-соціальних служб та закладах охорони здоров’я більше не потрібно мати паспорт для осіб, які супроводжують або відвідують осіб, які перебувають у цих службах та закладах. Паспорт також не потрібен у відділеннях невідкладної допомоги лікарень і клінік або для проведення скринінгового тесту. Також не вимагається доступ до медико-соціальних закладів і служб для дітей чи самостійних місць проживання.

З 1 серпня 2022 року особам віком від 12 років (супроводжуючим особам, відвідувачам) при вході до будинків престарілих, будинків престарілих та закладів для інвалідів більше не потрібно мати паспорт.

 

Всім українцям можна робити ПЛР тести безкоштовно до 31/05 у будь-якій лабораторії чи аптеці, де надають таку послугу. Довідка чи направлення лікаря не потрібна. Достатньо показати свій український закордонний паспорт та вже готову страховку з CPAM в електронному чи друкованому вигляді. Якщо відмовили в одній лабораторії/аптеці – йдіть до наступної. Якщо немає вакцинації, то ПЛР тест може знадобитися, щоб вас впустили до лікарні, тому що охорона без тестів або сертифікатів з QR-кодом не пускає, також тести можуть бути потрібні для перельотів чи інших завдань.

тут юридичний документ Європейської спільноти, який говорить французькою та англійською мовами, що ваш сертифікат у програмі Diia дійсний в Європі : https://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/?uri=CELEX%3A32021D1380

ви їдете з однієї європейської країни в іншу, щоб знати умови дорожнього руху (тест на covid тощо...) https://reopen.europa.eu/en/

Вакцинація проти COVID доступна для дорослих та дітей віком 12 років та старших, але не є обов'язковою.
Понад 80% населення Франції щеплені від COVID.
Вакцини Pfizer/Biontech та Moderna. Франція не використовує російську вакцину Sputnik.
При вакцинації від COVID ви отримаєте європейський сертифікат про щеплення.
Дітям 12-15 років потрібен дозвіл батьків. 16-18 річним дітям – ні.
У разі виявлення підробленого сертифіката його буде деактивовано, а вас можуть оштрафувати.
Антиген у будь-якій аптеці.  ПЦР у лабораторії : https://www-ameli-fr.t/covid-19/tester-alerter-proteger
Маски дешевші у супермаркетах, ніж в аптеках.
З 14 березня Франція тимчасово скасувала масковий режим та перевірку сертифікатів. У приміщеннях все ж таки краще одягати маску, але не обов'язково. Це потрібно в літаках та поїздах, на вокзалах, у лікарнях та будинках для людей похилого віку
 

Я хочу пройти вакцинацію від Covid-19

Вакцинація від Covid-19 у Франції проводиться безкоштовно. Ви можете звернутися безпосередньо до одного з центрів вакцинації, що діють у Франції, або записатися на прийом онлайн на сайті Doctolib або будь-якій іншій цифровій платформі на ваш вибір.

Як зробити щеплення ? https://www.santepubliquefrance.fr/content/download/421221/3400611

Вакцина від Covid-19: щоб зрозуміти : https://www.santepubliquefrance.fr/content/download/421217/3400599

Вакцина проти Covid-19: Вакцинація дітей та підлітків від 5 до 17 років : https://www.santepubliquefrance.fr/content/download/421943/3403713

Коронавірус: щоб захистити собі та оточуючих: https://www.santepubliquefrance.fr/content/download/421219/3400605

Безкоштовні аналізи навіть без рецепта

Для громадян України скринінг-тести на Covid-19 повністю покриваються, «у тому числі, коли вони проводяться без рецепта для людей, які не мають повного графіка вакцинації». Громадяни просто повинні пред'явити документ, що підтверджує переваги «тимчасового захисту». Ця підтримка тестів діє від сьогодні до 31 травня 2022 року.

COVID-19 міжнародні поїздки : https://www-interieur-gouv-fr.translate

Маєте кориснішу інформацію?

© квітень 2024

Nous avons besoin de votre consentement pour charger les traductions

Nous utilisons un service tiers pour traduire le contenu du site web qui peut collecter des données sur votre activité. Veuillez consulter les détails dans la politique de confidentialité et accepter le service pour voir les traductions.