поле емплуа Курс французької мови
pole emploi

ви також можете вивчати французьку "FLE" як іноземну мову, спрямовану на професійну інтеграцію. Спеціальне навчання для переміщених осіб з України фінансується Pôle Emploi та забезпечується мережею Greta.
Є один або кілька письмових і усних іспитів в кінці
Ви отримуєте додаткову допомогу в розмірі приблизно 635 євро на місяць, якщо регулярно відвідуєте заняття
Апріорі це не впливає на ADA /!!!нове 12 липень!!!\

найкраще звернутися до найближчого агентства Pole Emploi
або заповніть форму https://deplacesukrainiens.pole-emploi.fr/

Курси тривають 3 місяці. За те, що ви навчаєтеся, Pôle Emploi нараховують вам виплати, у розмірі 635 € щомісяця. Оплата йде за день, тому пропускати навчання можна з офіційним підтвердженням (рандеву, довідка від лікаря і т.д.). У разі відсутності підтвердження-виплати за цей день не нараховуються. Навчання проходить 5 днів на тиждень, з 9:00 до 16:00 (але в усіх школах по-різному).

або треба прийти на Pôle Emploi (скоріше вранці, бо туди можна лише вранці без попереднього запису), сказати, що хочеш навчання французькою. Вони дають доступ до комп’ютера, ви повинні заповнити анкету (все французькою, вас повинен супроводжувати хтось, хто перекладатиме і допоможе), зареєструватися (тобто шукати курси, а не шукати робота, це два різні місця) Потім призначають зустріч з деталями.
З собою необхідно мати паспорт, тимчасовий захист, папірець із секретним номером, французький номер телефону. У вас не беруть документи, ви повинні заповнити дані цих документів в анкеті.

Вам потрібно буде пройти стажування на роботі (~ це три тижні). Школа вам видає папір, ви шукаєте стаж і роботодавець офіційно підтверджує що бере вас на стаж у певний період. Після проходження стажу ви повертаєтеся на курси та проходите тестування. Вам визначають ваш рівень французької та видають підтвердження. У школі допомагають скласти правильно CV та мотиваційний лист.

Маєте кориснішу інформацію?

© Вересень 2022