посольство консульство
Consulat et ambassade

Що робити, якщо загубив паспорт за кордоном? Інструкція та лайфхаки ?  /!!!нове 29 серпень!!!\

https://t.me/France_online23 Україна/Франція. Онлайн запис. Посольство України у Франції. Консульства  /!!!нове 21 лютий!!!\

"Частим доріканням, яке доводиться чути на адресу роботи консульського підрозділу Посольства України у Франції, є неможливість записатися до них на прийом. Так дехто свідчить про кілька місяців марних спроб знайти вільний слот для запису. Дехто припускає, що сайт для запису не працює, а відтак шукає способів записатися на прийом через електронні листи або телефоном. Існує навіть версія про корупційні схеми запису.

Зокрема українським громадянам доводиться стикатися з пропозиціями від кількох, так би мовити, «підприємців», які пропонують допомогти людям записатися на консульський прийом у Посольстві України у Франції за гроші. Дехто зі зловмисників просто зникає, отримавши гроші на рахунок, але дехто таки записує людей на прийом. Як останнім це вдається?

Ми провели власний аналіз ситуації та експериментальним шляхом підтвердили істинність своїх висновків. Отож доповідаємо.

Через безпрецедентно великий попит на консульські дії знайти вільні слоти для запису можна у два способи: або (а) якщо хтось з уже записаних на прийом скасує своє бронювання, або (б) у момент відкриття нових часових слотів на сайті Міністерства закордонних справ України: https://online.mfa.gov.ua/application.

Відтак найпевніший варіант отримати шанс записатися на консульський прийом — у момент відкриття нових слотів на сайті. Вони з’являються рівно за місяць до обраної дати о першій годині ночі за паризьким часом. Зрозуміло, що часовий проміжок для запису можна знайти тільки в прийомні дні. Тобто слід пересвідчитися, що дата, на яку ви намагаєтеся записатися наступного місяця, не припадає на суботу, неділю чи державний вихідний в Україні — єдині дні, окрім форс-мажорів, коли консульський прийом у Парижі не відбувається.

Тож не шукаймо зради там, де її немає, та будьмо обачними до пропозицій людей, які прагнуть нажитися на безвиході ближнього. «Сервіс» останніх полягає лише в тому, що людина вночі чергує на офіційному сайті МЗС, спокійно вносить на ньому ваші данні о першій ночі, видає це за неабияку допомогу та бере за це гроші.

Про всяк випадок уточнюємо, що у Франції за торгівлю місцями на прийом у державні установи, як і за користування такими послугами, передбачена кримінальна відповідальність.

Тож маймо гідність та будьмо, за словами класика, взаємно красивими."  Консульський підрозділ Посольства України у Франції

слоти на дорослі закордонники вони оновлюють 2 рази на тиждень, рівно о 1:00 ночі, запис через 30 днів, на ту ж дату, в яку ви записуєтеся, але їх відкривають тільки, якщо ця дата наступного місяця випадає на вівторок чи четвер

З телефону краще не записуватися, вибиває ліміт звернень, краще з комп'ютера. Якщо потрібно на кілька членів сім'ї, то просто з різних комп'ютерів кілька людей займайте місце і швидко запишетесь.

Коли вам прийде перший лист на пошту, натисніть підтвердити бронювання і вас перекине на сайт, щоб підтвердити. Потім надходить другий лист який є підтвердженням бронювання

 /!!!нове 8 березня!!!\ : щоб стати на чергу на закордонний паспорт потрібно, скачати та зберегти на екрані ту вкладку на сайті де відразу заповнюєте країну, посольство та дату. Для зручності в словнику телефону ваше прізвище та ім'я має вискакувати з перших літер, і ви швидко вставляєте це в рядки, і адреса імейлу, зазвичай, теж з'являється при наборі перших літер, номер телефону завантажуєте в буфер обміну, але щоб він не був десь далеко. Коротше) ставите будильник на 00:55 трохи приходьте до тями, і в 59 хвилин стоїте на старті, не чого не завантажуючи, як тільки 01:00 (не раніше), заходьте у вкладку і швидко заповнюєте поля! Хвилин через 10 усі слоти вже будуть зайняті

 

Маєте кориснішу інформацію?

© Вересень 2023