їсти у франції
manger en France

перелік пунктів роздачі їжі за відділами points-de-distributions-alimentaires

нова пошукова система, щоб знайти гуманітарну асоціацію поблизу (введіть назву села чи міста)

майже кожна ратуша у Франції організовує колекцію продуктів (одяг, засоби гігієни тощо), ви можете знайти в гуглі пошуком «Mairie Ukraine collecte міста»

ви також можете запитати у гугл :

- "banque alimentaire + назва міста"

Солидарные продуктовые магазины

Во Франции существует множество социальных и солидарных продуктовых магазинов, в которых можно делать покупки самостоятельно за символическую плату.

Здесь вы найдете карту основных солидарных продуктовых магазинов во Франции.

banque alimentaire (продовольчий банк)  : https://www.banquealimentaire.org/reseau?location=arcueil

є продуктові магазини солідарності у Франції, ціни на продукти дешевші ніж у супермаркеті, скористайтеся гуглом 

довідник продуктових магазинів солідарності, змініть місто в пошуку (не всі адреси ми перевірені), перевірте графік роботи, часто для доступу потрібен документ від соціального працівника https://www.pagesjaunes.fr/carte/recherche

Выдача продовольственных чеков : Продовольственные чеки – это предоплаченные карточки или купоны, благодаря которым можно покупать товары на выбор в магазинах-партнерах. Для получения продовольственных чеков вам следует обратиться в крупные французские благотворительные организации или муниципальные центры социальной помощи (CCAS) : запитай у гугл "CCAS + назва міста"  кожен CCAS трохи відрізняється, краще зателефонувати перед поїздкою, щоб перевірити послуги, які вони можуть запропонувати

найдешевші супермаркети у Франції "LIDL" et "ALDI"

Too good to go
Приложение, в котором рестораны, пекарни и магазины предлагают свои продукты дня по сниженной цене, чтобы они не испортились. Введите своё местоположение либо разрешите доступ к геолокации (Ви активуєте геолокацію, вибираєте, що хочете з'їсти, бронюєте, натискаючи на це і платите, але вам потрібна bank карта, а потім забираєте в магазині у вказаний час)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.app.tgtg&hl=fr

https://apps.apple.com/fr/app/too-good-to-go/id1060683933

 

ви також можете запитати у гугл, але ви повинні перевірити кожну місцеву одиницю, оскільки вона може надавати різні послуги залежно від місця розташування :

- "croix rouge locale + назва міста"

- "secours populaire + назва міста"

https://www.secours-catholique.org/implantations

Ніцци Каннах : консультаційний центр для українців у центрі Ніцци та в Каннах, там можна поставити запитання, отримати талони на продукти чи одяг 6 rue Gubernatis з 9 до 16:30 годин у робочі дні.

video https://www.youtube.com/watch?v=3krKXPHw5YI&feature=youtu.be

Маєте кориснішу інформацію?

© квітень 2024

Nous avons besoin de votre consentement pour charger les traductions

Nous utilisons un service tiers pour traduire le contenu du site web qui peut collecter des données sur votre activité. Veuillez prendre connaissance des détails et accepter le service pour visualiser les traductions.