страхування_продовження
Renouvellement assurance médicale

Коли подавати ? info ot https://t.me/bizenstvo/1983  приклад заповнення форми нижче /!!!нове 13 Лютий !!!\
Не пізніше ніж за 2 місяці  та не швидше ніж за 4 місяці до закінчення терміну вашої страховки.
Термін закінчення дії страховки вказаний в вашій страховці. 

якщо у вас є обліковий запис Ameli (кабінет), ви також можете виконати процес онлайн  /!!!нове 9 січня!!!\ 

поширені запитання щодо заповнення форми /!!!нове 20 січня!!!\ 

якщо ви подали податкову декларацію минулого року, ви повинні надіслати своє податкове повідомлення (avis d'imposition), отримане цього року (якщо ви не отримали своє податкове повідомлення, ви повинні запросити його в податковому центрі = centre des impots) /!!!нове 20 січня!!!\ 

На першому кроці перевірте, чи маєте ви право на CSS на основі отриманого доходу

  1. якщо ви маєте право, надішліть запит за допомогою в CPAM цієї форми : https://www.ameli.fr/sites/default/files/formulaires/s3711-complementaire-sante-solidaire-remp-non%20sec-juillet-2022-version-dec-2022.pdf.  форму українською мовою тут.  форма російською мовою тут
  2. якщо ви маєте медичне страхування через свого роботодавця, надішліть копію вашого оновленого APS до CPAM і попросіть свідоцтво про право на медичне страхування : "Bonjour je suis (Прізвище Ім'я) (адресу) (електронною поштою) "j'ai renouvelé ma protection temporaire le xx/xx/xxxx, je joins une copie de mon APS (номер APS), pouvez me faire parvenir une nouvelle attestation de droit à la sécurité sociale pour moi (et mes enfants імена дітей, якщо такі є) d'avance merci"

CPAM може попросити вас надати підтвердження податкової декларації за минулий рік. Якщо ви не можете його надати, ви можете зробити заяву під присягою (розписка) про те, що у вас не було жодного доходу, крім ADA, або що ви подасте це підтвердження доходу(податкову декларацію) до встановленого терміну . Деякі CPAM також вимагають свідоцтва про народження дітей, іноді просто перекладені, іноді перекладені та завірені апостилем або французьким присяжним перекладачем, залежить від регіону. ttps://www.service-public.fr/simulateur/calcul/AttestationHonneur   /!!!нове 23 січня !!!\  : " Je soussigné, « Прізвище Ім'я » née le « день народження » numero de securité sociale « номер медичного страхування » m’engage par la présente à effectuer et à transmettre ma déclaration de revenus en France dès que celle-ci sera disponible au service de la CPAM" 

З 1 січня 2016 року роботодавці у приватному секторі зобов’язані запропонувати своїм працівникам колективне взаємне страхування. Проте є підстави для звільнення. Якщо ви є бенефіціаром додаткового медичного страхування, ви можете відмовитися від пропозиції свого роботодавця, щоб не поєднувати CSS (раніше CMU-C) із пайовим фондом вашої компанії. Однак закон не забороняє отримувати вигоди від двох взаємопослуг

якщо вам потрібна допомога із заповненням форм і виконуйте кроки самостійно, тому домовтеся про зустріч із CPAM/CCAS/соціальним працівником

Куди ?

У відділення CPAM по вашій адресі проживання. Важливо, адреса CPAM має бути того ж департаменту чи міста що і ваша адреса , навіть якщо найближчий до вас по карті в іншому департаменті.
Якщо ви не змінювали департамент в CPAM після переїзду - додавайте доказ вашої нової адреси , наприклад рахунок за комунальні послуги, обов'язково, та копію медичного страхування що на руках.
 

Як знайти адресу вашого CPAM?
Найнадійніший спосіб отримати правильну адресу – зайти на сайт
Зазвичай при вході на сайт вас запитує поштовий індекс. Вводите поштовий індекс та переходьте в розділ ->Adresses et contacts->Un autre sujet->Par courrier -> Ця адреса і є адресою для  листів. Якщо при вході на сайт у вас не запитало поштовий індекс, ви можете його ввести чи змінити:

з телефону розділ MENU->VOUS N’AVEZ PAS SÉLECTIONNÉ VOTRE CAISSE або VOTRE CAISSE : Paris (якщо вказане місто, тут для прикладу Париж) -> CHOISIR-> Votre code postal Вводите поштовий індекс вашого міста;

з комп’ютера правий верхній кут сайту VOUS N’AVEZ PAS SÉLECTIONNÉ VOTRE CAISSE або VOTRE CAISSE : Paris (якщо вказане місто, тут для прикладу Париж) -> CHOISIR-> Votre code postal - Вводите поштовий індекс вашого міста.

дзвонити CPAM французькою tel:36 46  або +tel:+33 184 90 36 46.

англійською tel:09 74 75 36 46 або tel:+33 974 75 36 46

Які документи надсилати
Вам потрібно заповнити формуляр
Копію APS (рожевий папірець який вам видали в префектурі);
Копію попередньої страховки(вона не є обов’язковою, але спростить пошук вашого досьє для  працівників, що оброблятимуть ваше досьє;
Податкова декларація. У вас іі не має. 
Подається написана від руки, або ж друкованому  вигляді Attestation sur l’honneur (Заява). В якій ви вказуєте отримані за цей період доходи у Франції ( Вказувати  також допомогу ADA, CAF та інші соціальні виплати на вашу сім’ю та вас) й за кордоном та обіцяєте подати податкову декларацію у встановлені законом терміни.
Часто просять також надати перекладене та завірене присяжним перекладачем свідоцтво про народження. Інколи ні.

Через скільки прийде відповідь
Зазвичай досьє обробляється мінімум 30 днів. В основному 2 місяці Якщо ви кидали досьє в скриньку у CPAM не зайвим буде за 2-3 тижні їм зателефонувати та уточнити чи отримали вони ваше досьє.

https://www.youtube.com/watch?v=QMdniVXKEgM /!!!нове 15 Лютий !!!\

Маєте кориснішу інформацію?

© липень 2024

Nous avons besoin de votre consentement pour charger les traductions

Nous utilisons un service tiers pour traduire le contenu du site web qui peut collecter des données sur votre activité. Veuillez consulter les détails dans la politique de confidentialité et accepter le service pour voir les traductions.