Соцвиплати ADA, платіжна картка та додаток UpCohesia
ADA allocation demandeur d'asile

форма двомовний тут! 

нова серія запитань і відповідей про ADA та Ofii  /!!!нове 17 січня!!!\

забули код картки? ти з другої спроби зробити код?

Поновлення картки ADA /!!!нове 22 Лютий!!!\  ви можете побачити процедуру на зображенні внизу сторінки

поширені запитання про Ofii та ADA

Якщо ви отримали тимчасовий захист, ви маєте право на матеріальну допомогу (ADA), розмір якої залежить від кількості людей у вашій сім’ї. Ви отримуватимете допомогу ADA на початку кожного місяця. Картка ADA — це платіжна картка, що дозволяє отримувати матеріальну допомогу щомісяця. Активовувати картку не потрібно – активація здійснюється автоматично впродовж 45 днів. Суми ADA тут.  

тут ви знайдете адреси електронної пошти та номери телефонів Ofii

розширте свої права на ADA

Для перевірки залишку на картці ADA, завантажте на телефон додаток Upcohesia через GooglePlay чи AppStore. щоб завантажити програму, необхідно змінити місцезнаходження телефону - програма завантажується тільки в тому випадку, якщо телефон налаштований «у Франції» Як використовувати мобільний додаток Upcohesia (українською не перекладено):   https://watizat.org/wp-content

1. Після нарахування коштів цією карткою можна буде оплачувати покупки. Нею можна платити лише в магазинах (вам видадуть картку та пін-код). З цієї картки НЕ МОЖНА знімати готівку. Нею не можна платити онлайн. Просити повернути гроші за товар чи переказувати гроші з цієї картки/на цю картку теж не можна. За порушення правил картку можуть заблокувати. Якщо є можливість, краще відкрити пізніше звичайний банківський рахунок. виплату АДА можна отримувати лише на цю картку, але для інших виплат, наприклад від КАФ потрібен окремий рахунок в будь-якому банку, картка ада може приймати лише допомогу ада.
2. ВАЖЛИВО: якщо ви заправляєте автомобіль, оплачуйте бензин лише на автозаправках, на яких працюють касири, НЕ платіть в автоматах. Вони знімають 150 євро гарантії, і ця сума на таку картку повертаєтесь дуже довго. якщо це трапиться з вами, напишіть електронний лист англійською мовою з адресою станції, де ви взяли бензин, день і приблизний час, суму утримання та ваші контактні дані, загалом гроші повертаються протягом 2 тижнів : mailto:upcohesia@up.coop

3. Сума виплат тут: Це – гроші на їжу та всі інші ваші витрати. Втім, сім’я, яка прийняла вас у себе вдома, може попросити вас долучитися до оплати рахунків за воду/електроенергію, оскільки урядом ще ні передбачена допомога на покриття витрат сім’ям, що приймають українців. 

4. Якщо ви отримуєте дохід у Франції АБО в Україні (або в іншій країні, наприклад працюєте віддалено через інтернет), іноземні та французькі доходи будуть вираховані з ADA

6. Вам видадуть брошуру українською мовою з основною інформацією про ці соцвиплати та адресою електронної пошти для всіх подальших запитань та комунікації. 
7. Якщо ви загубили картку, зателефонуйте за номером 01 85 745 745. Якщо у вас виникли якісь проблеми, ви змінили адресу проживання чи знайшли роботу, потрібно написати електронного листа (можна українською або англійською) на адресу електронної пошти, вказану в брошурі. 
8. ВАЖЛИВО: терміни виплат прив’язані до дат вашого документа про тимчасовий захист. Тобто по закінченню 6 місяців дії документа припиняться й соцвиплати, якщо ви не надішлете (на ту ж електронну адресу) копію/фотографію документа про продовження дії статусу. Рекомендується звертатися за продовженням мінімум за місяць до закінчення терміну дії!

9. Ви можете користуватися своєю карткою лише в межах доступної суми та згідно з правилами користування, описаними в брошурі. Ліміт встановлено у розмірі 800 євро на день та 2400 євро на 30 календарних днів. Регулярно перевіряйте доступний баланс за допомогою служби підтримки картки (голосовий сервер) або мобільного додатку, доступного на вашому смартфоні. Це не кредитна картка.

10. Кешбек доступний у певних магазинах. Картка ADA також надає знижки на деякі послуги (наприклад відвідування деяких басейнів).

11. Використовувати цю картку можна лише у Франції. В інших країнах вона не працюватиме. 

12. Використовуйте магнітну стрічку або чип для проведення транзакцій, оскільки технологія безконтактних платежів PayPass не працює.

13. Як дізнатися баланс соціальної картки OFII для виплат допомоги для українців:
1. Зателефонуйте з будь-якого французького номера за номером, вказаним у брошурі або на звороті картки: 05 32 09 10 10.
2. Виберіть у голосовому меню: 
- цифру 2 (англійська мова);
- далі цифру 1, щоб увійти в меню роботи з карткою;
- знову цифру 1, щоб дізнатися баланс;
- потім введіть усі цифри штрихкоду на зворотній стороні вашої картки, після чого ви почуєте баланс англійською. 
Якщо почуєте 0 [зіроу юроу зіроу сентс], то на вашу картку ще не було здійснено нарахувань. Якщо почуєте суму, вищу за нуль, то зможете дізнатися, скільки вам нараховано. З цього моменту ви можете починати оплачувати покупки через термінали в магазинах.
Здійснювати оплату можна в усіх супермаркетах, ТЦ, аптеках, магазинах одягу та іграшок, кафе та ресторанах, на пошті, заправках та платних дорогах – всюди, де є термінали та можна вставити картку з чипом або провести магнітною стрічкою.

14. ВАЖЛИВА інформація щодо випадкового БЛОКУВАННЯ картки OFII 💳!!! 

Зазвичай картка блокується, якщо її занести в мобільний додаток ДО отримання SMS про перше нарахування та її готовність до використання. 

Картку НЕможливо розблокувати. Її заміняють на іншу картку з новим пін-кодом. Для цього потрібно звернутися в OFII за місцем проживання та обов’язково записатися на прийом. В OFII не приймають без попереднього запису. 

Для того, щоб записатися на прийом, потрібно знайти телефон та електронну адресу вашого відділення OFII. Слід або зателефонувати туди, пояснити ситуацію та попросити призначити зустріч, або відправити листа на електронну пошту, пояснивши, що картка заблокована, та попросити призначити зустріч для отримання нової картки. 

Зверніть увагу, що по телефону можна вибрати лише французьку або англійську мову спілкування.  

Не варто телефонувати за номером, вказаним у документі від OFII, до якого була прикріплена картка. Вам у будь-якому разі скажуть звертатися в OFII за місцем реєстрації. 

Прохання для перекладачів: доступно пояснюйте, що не потрібно заносити картку в додаток відразу після її отримання. Краще взагалі не витягати її з конверта до отримання SMS-повідомлення.

15. втрачена чи вкрадена картка :

Треба її насамперед заблокувати по телефону гарячої лінії ОФІІ.
Ось номер: 05 32 09 10 10
Це обов'язково, на карті ж немає ні прізвища, ні підпису, хто завгодно може нею розплачуватися в магазині.
Потім брати рандеву в ОФІІ за місцем реєстрації та просити випустити нову картку. Процедура у звичайному житті займає тиждень, але зараз початок канікул може подовжитися.
Нова картка активується за 7 днів. Жодна смс про активацію не приходить. Працівники ОФІІ зазвичай про це говорять і попереджають не бігти з нею відразу в магазин, почекати 7, а краще 10 днів, перш ніж розплачуватись нею.
У жодному разі не зайве повторити це.

16. загалом для отримання першого платежу (який найчастіше надходить 5 числа місяця) потрібно від 30 до 45 днів.

Якщо під час реєстрації ви давали французький номер, вам може прийти SMS про стан балансу (але це не обов’язково). Якщо ви давали французький номер при отриманні картки в OFII, ви можете завантажити додаток UpCohesia та зареєструватися за тим самим номером телефону, щоб перевіряти стан рахунку. Якщо у вас не було французького номера, ви можете телефонувати на автовідповідач та прослуховувати голосову інформацію французькою або англійською про стан рахунку в будь-який момент

Якщо картка не працює або гроші не нараховано, хоча давно пора, – зверніться в OFII самостійно або попросіть когось, хто володіє французькою, зателефонувати за номером телефону, вказаним на зворотній стороні картки. Тоді ви зможете поставити всі запитання оператору в голосовому режимі.

17. Якщо вона не деактивована (а це Ви можете перевірити в додатку Cohesia), то швидше за все розмагнічена (carte muette, problème de puce...). чіп потерти про бавовну

18. У разі зміни картки бажано через 5 робочих днів видалити додаток, перевстановити його та ввести дані. /!!!нове 9 Вересень!!!\

чи буде знята моя надбавка ADA, якщо я знайду роботу ?

російською мовою http://easyrusse.com/karta_ada

Офіційна інформація: ви отримуєте виплати як сім'я, тому вони знімаються з усієї сім'ї, якщо ваші доходи перевищують суму, вказану в таблиці в першому розділі на цьому сайті:  https://www.service-public.fr/particuliers/vosdroits/F33314

правда, що з цією картою є деякі проблеми https://www-lacimade-org.translate.goog/carte-ada-pourquoi-faire-simple-quand-on-peut-faire-complique

крім ADA, ви можете мати право на виплати в CAF і APL при оренді квартири за власні гроші

 

Бланк мейлу в OFII у разі невиплат та затримок :

Відправляти на <місто>@ofii.fr.

Sujet : Aide aux demandeurs d'asile - dossier nr. <номер досьє>

Bonjour;
je m'appelle <Прізвище ім'я>, je suis enregistré à l'OFII de <місто> pour recevoir une allocation de demandeur d'asile le <дата реєстрації>, mon numéro dossier est <номер досьє>. J'ai reçu la carte ADA avec le numéro <номер картки>.

<якщо досі не прийшли гроші>
Je rencontre des problèmes pour recevoir cette aide. Jusqu'à aujourd'hui <сьогоднішня дата> je n'ai toujours rien reçu sur ma carte. Pourriez-vous m'aider svp et faire une investigation de votre côté?

<якщо не так нарахували>
Je rencontre un problème avec le montant crédité sur ma carte. On est enregistré comme un groupe de <#дорослих> adultes et <#детей> enfants. J'ai cru comprendre que le montant versé doit être égal à <скільки мали нарахувати> correspondant à la composition de notre famille - mais on a reçu seulement <скільки прийшло>.

Pourriez-vous s'il vous plaît regarder de votre côté ce виходить du calcul et crédit sur ma carte ADA?

<на закінчення...>

Merci en avance pour votre aide.
Cordialement;
<Прізвище Ім'я>
<номер телефону> 

 

Бланк мейлу в OFII для заміни втраченої або заблокованої картки :

Тема :Demande de rendez-vous. N°APS : номер вашої тимчасової захисту

Madame, Monsieur, Je me permets de vous adresser cet email car j’ai bloqué ma carte ADA et souhaiterais prendre rendez-vous auprès de vos services pour en obtenir une nouvelle. 

En vous remerciant par avance pour l’attention que vous porterez à ma demande, 

Cordialement, Прізвище ім'я 

Date de naissance : дата народження

 

 

Процедура поновлення картки ADA:

Маєте кориснішу інформацію?

© червень 2024

Nous avons besoin de votre consentement pour charger les traductions

Nous utilisons un service tiers pour traduire le contenu du site web qui peut collecter des données sur votre activité. Veuillez consulter les détails dans la politique de confidentialité et accepter le service pour voir les traductions.