Ніцца
Nice

Це місто та його передмістя переповнені, вас переселять в інший регіон, якщо у вас ще немає житла.   /!!!нове 10  серпень!!!\

вся корисна інформація про місто Ніцца та його регіон тут

новий сайт об'єднання українців у Ніцці https://afuca.fr/  /!!!нове 14 березень!!!\

нове посилання від префектури для продовження тимчасового захисту https://www.rdv-prefecture.interieur.gouv.fr/rdvpref/reservation/demarche/1904  /!!!нове 26 Грудень!!!\

Координаційні центри для українських біженців у Ніцці та українські асоціації на Лазурному березі

1. Головний координаційний центр у Ніцці. 

Адреса цілодобового центру та ночівлі в Ніцці змінилась з 15 червня 2023 року – тепер він знаходиться в головній українській асоціації AFUCA (АФУКА). Там можуть нагодувати та дати продукти, видати одяг та інші речі, а також є кімнати із розкладушками для безкоштовного ночівлі, туалети та душ, також автостоянка. Доїхати можна червоним трамваєм Т2 до станції Grand Arenas і потім пройти 10 хвилин пішки до великої синьої будівлі. Працюють вони 24х7 та приймають людей. 

Посилання на їх локацію та розташування

https://maps.app.goo.gl/k7VLnVCBE5FHMUhQ6?g_st=ic 

Сайт асоціації https://niceukraine.com 

Та їх сторінка у Фейсбук https://www.facebook.com/afuca2016 

Документи для реєстрації в Префектуру не дають, відправляють людей автобусами далі в інші регіони, якщо вам потрібне безкоштовне соціальне житло.

Центр працює 24х7, там є ліжка (не дуже зручні як розкладушки), туалет, душ, безкоштовне триразове харчування, психологічна та медична допомога, паркування, опалення, а також волонтери, які розмовляють російською та українською мовами, можуть проконсультувати з усіх питань.

Для того, щоб залишитися жити на Лазурному березі – знайти житло собі потрібно самостійно і потім із контрактом на квартиру, або 3 документами від будь-якого господаря квартири піти до Префектури для отримання Тимчасового захисту.

2. Також у Ніцці є українська асоціація AFUCA, які у свій робочий час допомагають українцям та приймають у себе в офісі. Їхні контакти та адреса вказані у групі Фейсбук та на сайті нижче. Вони є організаторами груп психологічної допомоги, мають зв'язок з Префектурою та OFII, запустили українську школу та багато інших волонтерських проєктів як тут, на місці, так і для допомоги різним містам та ЗСУ в Україні.

Сайт https://niceukraine.com

Фейсбук https://www.facebook.com/afuca2016 

Їх група Українці в Ніцці – З Україною в серці  https://www.facebook.com/groups/NIceUA 

 

Більше інформації:

- сайт Єврокомісії: https://eu-solidarity-ukraine.ec.europa.eu/information-people-fleeing-war-ukraine/fleeing-ukraine-your-rights-eu_uk

Ницца/Лазурка : https://t.me/lazurkarrussogovor     https://t.me/+nSdYvvlIvEw5NjQy    https://www.bouches-du-rhone.gouv.fr    https://t.me/ukraine_france_azure     https://www.facebook.com/groups/ukraine.france.azure  

/!!!нове 15  серпень!!!\ : https://t.me/provence_cotedazur

https://www.facebook.com/groups/697866733608357/

Маєте кориснішу інформацію?

Напишіть нам: mailto:contact@ukrainefrance.org

© липень 2024

Nous avons besoin de votre consentement pour charger les traductions

Nous utilisons un service tiers pour traduire le contenu du site web qui peut collecter des données sur votre activité. Veuillez consulter les détails dans la politique de confidentialité et accepter le service pour voir les traductions.