Нант
Nantes

Було отримано нову інформацію та нормативні акти від префектури щодо екстреного прийому українських переселенців в нашому департаменті.

З огляду на велику кількість українських переселенців, які продовжують прибувати до регіону Луар-Атлантік, система прийому та допомоги з житлом від префектури працює на максимальній потужності і стає все важче надати ектрене житло людям, які прибувають безпосередньо з України і потребують негайного прихистку. 

Тому, було вирішено, що допомога з розміщенням від префектури (через державні сервіси 115 та DDETS) більше не передбачатиме негайне житло для українських переселенців, що приїздять до Луар-Атлантік з наступних причин:

- Зміна департаменту, навіть з причин працевлаштування (мова про тих, хто вже отримав тимчасовий захист у іншому департаменті Франції)

- Особи, які приїжджають, аби об*єднатися зі своєю родиною (якщо у родини є можливість їх розмістити у себе, тобто, є якесь житло)
 

Всі мають право на вільне пересування у Франції. Однак, якщо притулок або запит на тимчасовий захист вже зроблено в іншому департаменті, а ви вирішили змінити житло на департамент Луар-Атлантік, то це ваша відповідальність підготуватись до переїзду та знайти щось самостійно.

На сьогодні, багато українських переселенців, що прибули до департаменту Луар-Атлантік знаходяться місяцями в колективних поселеннях, в очікуванні більш стабільного житла. Аби мати змогу ретельніше допомогати тим, хто приїхав та зареєструвався в департаменті Луар-Атлантік, сервіс DDETS вже не може приймати людей з інших департаментів/європейських країн.
 

З огляду на ці зміни, команда центру прийому хотіла б повідомити вам, що центр прийому українських переселенців міста Нант ("Мануфактура") буде приймати та передавати виключно наступні види запитів на розміщення:

- Запит на надання негайного притулку для людей, які щойно приїхали безпосередньо з України;

- Запит на надання притулку для осіб, які тимчасово перебували в європейській країні перед прибуттям до департаменту Луар-Атлантік (тих, хто не робив ще запит на тимчасовий захист в іншій європейській країні)

- У випадку надзвичайних ситуацій з тими, хто зареєстрований у Луар-Атлантік (сімейне насильство, серйозні проблеми спільного проживання з французькою сім*єю тощо)
 

При цьому, ми нагадуємо вам, що навіть якщо центр прийому робить запит на термінове поселення/ негайне розміщення, тільки сервіс DDETS Луар-Атлантік може підтвердити цей запит та прийняти заявку на розміщення і надати житло.

Тому, ні центр прийому українських переселенців міста Нант, ні асоціація France Horizon ні в якому разі не можуть ухвалити рішення про надання тимчасового притулку українським переселенцям і не можуть вплинути на зміну рішення префектури щодо надання / закінчення допомоги з житлом від префектури. 
 

Для всіх інших видів запитів на проживання та негайного розміщення, ви можете відправити самостійно імейл безпосередньо в сервіс префектури  DDETS на наступний імейл:

ddets-accueil-ukraine@loire-atlantique.gouv.fr

Маєте кориснішу інформацію?

© липень 2024

Nous avons besoin de votre consentement pour charger les traductions

Nous utilisons un service tiers pour traduire le contenu du site web qui peut collecter des données sur votre activité. Veuillez consulter les détails dans la politique de confidentialité et accepter le service pour voir les traductions.