потяг до Німеччини
train vers l'allemagne

Пасажирам поїзда Париж-Страсбург TER Paris-Strasbourg, що їдуть далі в Німеччину
Страсбург знаходиться на французьско-німецькому кордоні. Звідси сядайте на німецький поїзд SWE до Оффенбурга (Offenburg), аби там пересісти на поїзд RE до Карлсруе (Karlsruhe). Карлсруе – залізничний вузол для поїздів зі всієї Німеччини, українським біженцям надають безкоштовну тимчасову ночівлю в місті.


Для інформації щодо розкладів/маршрутів/платформ німецької залізниці, завантажте додаток DB Navigator App. За допомогою додатка можна купити залізничні квитки (Німеччина не видає безкоштовних квитків). В нижчезгаданих поїздах немає wifi, всередині німецьких поїздів треба носити маску.


Прибуття на Страсбурзький вокзал – Gare de Strasbourg - Поїзд SWE до Оффенбурга має окрему колію (25-а колія, продовження 1-ї колії). - Стоячи на пероні прибуття та дивлячись в бік будівлі вокзала, 25-а колія знаходиться на крайньому правому боці вокзала, праворуч від 1-ї колії. Кожна платфома має ліфт. Біля ліфта унизу 25-ї колії є чистий туалет (за 1 євро). - Всередині вокзала є декілька харчувальних закладів. На території вокзала працює безкоштовний, але не завжди надійний вайфай.


Поїзд Страсбург-Оффенбург SWE Strasbourg-Offenburg (проїзд 10.10 євро) - Відправлення щогодини, поїздка триває 32 хвилини. Купуйте квитки в автоматах на Страсбурзькому вокзалі або в додатку DB Navigator App. (Виключно на серпень 2022 – купуйте квиток за 9 євро в додатку DB Navigator App або в білетних автоматах на вокзалі в Оффенбурзі. Цей квиток дозволяє біженцям користуватися всіма видами місцевого та громадського транспорта в Німеччині протягом решти місяця.) - Пересадку на поїзд RE до Карлсруе найкраще здійснити саме в Оффенбурзі. Навколо вокзала можете знайти кілька харчувальних залкадів. Біля 1-ї колії знаходиться туалет.

Німецькі квитки за 9 євро більше не доступні з 1 вересня 2022 року, цей маршрут оновлюється


Поїзд Оффенбург-Карлсруе RE Offenburg-Karlsruhe HBF (проїзд 9 євро) - Відправлення щогодини, шлях триває 47 хвилин. Сядайте в поїзд біля приміщення для велосипедів (шукайте вагон, на якому зображено велосипед). Квитки контролюються.


Прибуття на вокзал Карлсруе (Karlsruhe Hauptbahnhof) - На кожній платформі є пандус та ліфт. - Усередині вокзала: інфокіоск DB діє 06.00-00.00, каси (Reisezentrum) 06.30-21.00. McDonald’s 08.00-01.00, чистий туалет (за 1 євро), безкоштовний вайфай. - Біженцям на вокзалі допомогає Bahnhof Mission. Вони носять яскраві сині жилетки. Часи роботи: пн/чт/сб/нд – 10.00-15.00, вт/ср/пт – 09.00-18.00
Якщо Ви прибуваєте в Карлсруе пізно та Вам потрібна ночівля: - В Карлсруе є Нічліг для біженців за адресою Durlacher Allee 100. Сядайте в трамвай 2 напроти вокзала в напрямку «Wolfartsweier», вихід на зуп. «Weinweg» (9 зуп., 13 хв.) - Якщо Ви бажаєте ночувати на цьому вокзалі, зверніться до служби безпеки залізниці (DB Sicherheit), яка надає цілодобовий захист на вокзалі. Скажіть службовцям, що Ви з України та що Вам потрібно переночувати на вокзалі. В зоні біля McDonald’s є довгі лави, на яких можна поспати, та шафи, в яких ви можете залишити Ваші цінності.

Маєте кориснішу інформацію?

Напишіть нам: mailto:contact@ukrainefrance.org

© травень 2023