потяг до Німеччини
train vers l'allemagne

Пасажирам поїзда Париж-Страсбург TER Paris-Strasbourg, що їдуть далі в Німеччину
Страсбург знаходиться на французьско-німецькому кордоні. Звідси сядайте на німецький поїзд SWE до Оффенбурга (Offenburg), аби там пересісти на поїзд RE до Карлсруе (Karlsruhe). Карлсруе – залізничний вузол для поїздів зі всієї Німеччини, українським біженцям надають безкоштовну тимчасову ночівлю в місті.


Для інформації щодо розкладів/маршрутів/платформ німецької залізниці, завантажте додаток DB Navigator App. За допомогою додатка можна купити залізничні квитки (Німеччина не видає безкоштовних квитків). В нижчезгаданих поїздах немає wifi, всередині німецьких поїздів треба носити маску.


Прибуття на Страсбурзький вокзал – Gare de Strasbourg - Поїзд SWE до Оффенбурга має окрему колію (25-а колія, продовження 1-ї колії). - Стоячи на пероні прибуття та дивлячись в бік будівлі вокзала, 25-а колія знаходиться на крайньому правому боці вокзала, праворуч від 1-ї колії. Кожна платфома має ліфт. Біля ліфта унизу 25-ї колії є чистий туалет (за 1 євро). - Всередині вокзала є декілька харчувальних закладів. На території вокзала працює безкоштовний, але не завжди надійний вайфай.


Поїзд Страсбург-Оффенбург SWE Strasbourg-Offenburg (проїзд 10.10 євро) - Відправлення щогодини, поїздка триває 32 хвилини. Купуйте квитки в автоматах на Страсбурзькому вокзалі або в додатку DB Navigator App. (Виключно на серпень 2022 – купуйте квиток за 9 євро в додатку DB Navigator App або в білетних автоматах на вокзалі в Оффенбурзі. Цей квиток дозволяє біженцям користуватися всіма видами місцевого та громадського транспорта в Німеччині протягом решти місяця.) - Пересадку на поїзд RE до Карлсруе найкраще здійснити саме в Оффенбурзі. Навколо вокзала можете знайти кілька харчувальних залкадів. Біля 1-ї колії знаходиться туалет.

Німецькі квитки за 9 євро більше не доступні з 1 вересня 2022 року, цей маршрут оновлюється


Поїзд Оффенбург-Карлсруе RE Offenburg-Karlsruhe HBF (проїзд 9 євро) - Відправлення щогодини, шлях триває 47 хвилин. Сядайте в поїзд біля приміщення для велосипедів (шукайте вагон, на якому зображено велосипед). Квитки контролюються.


Прибуття на вокзал Карлсруе (Karlsruhe Hauptbahnhof) - На кожній платформі є пандус та ліфт. - Усередині вокзала: інфокіоск DB діє 06.00-00.00, каси (Reisezentrum) 06.30-21.00. McDonald’s 08.00-01.00, чистий туалет (за 1 євро), безкоштовний вайфай. - Біженцям на вокзалі допомогає Bahnhof Mission. Вони носять яскраві сині жилетки. Часи роботи: пн/чт/сб/нд – 10.00-15.00, вт/ср/пт – 09.00-18.00
Якщо Ви прибуваєте в Карлсруе пізно та Вам потрібна ночівля: - В Карлсруе є Нічліг для біженців за адресою Durlacher Allee 100. Сядайте в трамвай 2 напроти вокзала в напрямку «Wolfartsweier», вихід на зуп. «Weinweg» (9 зуп., 13 хв.) - Якщо Ви бажаєте ночувати на цьому вокзалі, зверніться до служби безпеки залізниці (DB Sicherheit), яка надає цілодобовий захист на вокзалі. Скажіть службовцям, що Ви з України та що Вам потрібно переночувати на вокзалі. В зоні біля McDonald’s є довгі лави, на яких можна поспати, та шафи, в яких ви можете залишити Ваші цінності.

Маєте кориснішу інформацію?

Напишіть нам: mailto:contact@ukrainefrance.org

© квітень 2024

Nous avons besoin de votre consentement pour charger les traductions

Nous utilisons un service tiers pour traduire le contenu du site web qui peut collecter des données sur votre activité. Veuillez prendre connaissance des détails et accepter le service pour visualiser les traductions.