Відшкодування витрат на оздоровлення
Remboursement des frais de santé

якщо медичний працівник відмовився взяти до уваги ваше страхування CSS і вам довелося сплатити медичні витрати, він видавав вам «листок догляду» "feuille de soins". Заповніть його та надішліть до каси первинного медичного страхування для отримання відшкодування. /!!!нове 12 липень!!!\

раніше ви повинні задекларувати банківський рахунок у CPAM або на сайті Ameli.fr, щоб отримати відшкодування

ЯК ЗАПОВНИТИ ЛИСТ ДОГЛЯДУ ЗА ПАПЕРОМ
Якщо ви є особою, яка отримує догляд, і ви самі є відповідним застрахованим, внесіть лише свій номер соціального страхування в картку догляду.

Якщо ви особа, яка лікується, але не є застрахованою особою, вкажіть у листі лікування:

ваше ім'я та прізвище;
ваш номер соціального страхування, якщо він у вас є;
ваша дата народження;
прізвище та ім'я застрахованої особи, від якої ви залежите, а також її адресу та номер соціального страхування.
Якщо ви сумніваєтеся: ознайомтеся з інструкціями на звороті. Тут ви знайдете відповіді на більшість своїх запитань.

Не забудьте підписати!

Щоб бути дійсним, лікарняний лист має бути підписаний перед відправленням до основної каси медичного страхування. Подумай над цим!

КУДИ НАДІСЛАТИ ЛИСТ ДОГЛЯДУ ЗА ПАПЕРОМ?
Ви повинні надіслати медичний лист до свого CPAM (фонд первинного медичного страхування) або оплаченою поштою, або залишивши його безпосередньо в одному з пунктів прийому у вашому відділенні.

Як скоро ви отримаєте відшкодування?
Час відшкодування може бути досить тривалим (від одного до кількох тижнів), перейдіть до свого облікового запису ameli: заповніть дату надсилання/депонування аркуша обробки паперу в розділі Мої процедури/перегляньте час обробки його CPAM.

Слідкуйте за своїми відшкодуваннями в режимі реального часу
Відкрийте свій обліковий запис на ameli.fr і стежте за оплатою своїх витрат або компенсацій.

ЯКИЙ ТЕРМІН ПОВЕРШЕННЯ ВИТРАТ ЗА ЛИСТОК ДОГЛЯДУ
Якщо медичний працівник надав вам паперовий лист догляду, у вас є максимум 2 роки, щоб надіслати його до свого фонду первинного медичного страхування (CPAM) і отримати відшкодування. Цей термін відповідає терміну дії лікувального листа.

Якщо ваша компенсація пов’язана з хворобою, період починається з дати лікування та закінчується в кінці того ж календарного кварталу, через 2 роки. Наприклад, якщо ви звернулися до лікаря 6 липня 2018 року, ви можете надіслати свій лікарняний лист до 30 вересня 2020 року (кінець 3 кварталу 2020 року).

Якщо ваша компенсація пов’язана з материнством, цей 2-річний період починається з дати першого медичного висновку про вашу вагітність. 

CPAM повертає базову частину вартості (звичайно для цього у них повинен бути ваш rib). Потім вони посилають інфо в мутюель (для цього в особистому кабінеті мутюель треба активувати teletransmission) Mutuelle повертає вам з частину (звичайно їм теж потрібен ваш rib)  /!!!нове 22 травня!!!\

https://paris-ua.com/yak-povernuty-koshty-za-vizyt-do-likarya/ /!!!нове 15 Лютий!!!\

 

Маєте кориснішу інформацію?

© квітень 2024

Nous avons besoin de votre consentement pour charger les traductions

Nous utilisons un service tiers pour traduire le contenu du site web qui peut collecter des données sur votre activité. Veuillez consulter les détails dans la politique de confidentialité et accepter le service pour voir les traductions.