https://t.me/medics_in_france руппа українських медпрацівників у Франції. Призначена для спілкування професіоналів медицини, допомоги у влаштуванні на роботу та спілкування на загальні теми, пов'язані зі сферою медичної допомоги у Франції.

Від сьогодні українські лікарі, стоматологи, медсестри та парамедики можуть тимчасово працювати за фахом у Франції. Відповідне розпорядження міністр охорони здоров’я Олів’є Веран надіслав учора до керівників усіх медичних закладів.

До кінця 2022 року діє спеціальна процедура прийняття українського диплому замість стандартної акредитації, згідно з якою нашим медикам потрібні було б підтверджувати кваліфікацію протягом мінімум 3 років навчання у Франції та скласти складний іспит французькою мовою

Українські медичні працівники, які переїхали до Франції – лікарі, фармацевти, хірурги-стоматологи та акушерки – можуть мати дозвіл на практику у Франції у державних та приватних медичних та медико-соціальних закладах. Після цього практикуючий лікар повинен надіслати запит до компетентного регіонального агентства охорони здоров’я (ARS). https://solidarites-sante.gouv.fr/IMG/pdf/contacts_ars_pour_les_professionnels_de_sante_deplaces.pdf

зразок запитуваної форми (Регіон Овернь Рона Альпи) https://docs.google.com/document/d/1Z6KNRGZCY5xwkmemxUF5VPuUqRbopdvp/edit?usp=sharing&ouid=113525859182788822832&rtpof=true&sd=true     https://www-auvergne--rhone--alpes-paps-sante-fr.translate.goog/conditions-dexercice-en-france-des-professionnels-de-sante-deplaces-dukraine?fs=e&s=cl&_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=uk&_x_tr_hl=fr&_x_tr_pto=wapp 

У запиті має бути обґрунтовано рівень професійної кваліфікації, необхідний для здійснення його професії в Україні, та достатній рівень володіння французькою мовою (або англійською залежно від сервісу, на якому він може вмістити).

Залучені таким чином медичні працівники отримують статус асоційованого лікаря. Вони також зобов’язуються брати участь у тестах перевірки знань (EVC), відкритих для випускників із-за меж Європейського Союзу, які відбудуться наприкінці року. Тоді на них не поширюється максимальна кількість місць, доступних для цих заходів.

Середні медичні працівники (зокрема медичні сестри, масажисти-фізіотерапевти) можуть залучатися державними та приватними закладами охорони здоров'я та медико-соціальними установами як доглядальниці або за призначенням за професіями, що не входять до категорії фельдшерів. Їх можна працевлаштувати за строковим контрактом до зняття режиму тимчасової охорони.

Однак вони не зможуть практикувати свою первісну фахову професію у Франції.

https://www.facebook.com/100002417078526/posts/4926064797484041/

https://solidarites-sante.gouv.fr/actualites/actualites-du-ministere/accueil-ukraine

https://www.legifrance.gouv.fr/loda/id/JORFTEXT000021906923/

https://www.cng.sante.fr/sites/default/files/media/2022-03/modele_PAE%20dossier%20EVC.pdf

© червень 2024

Nous avons besoin de votre consentement pour charger les traductions

Nous utilisons un service tiers pour traduire le contenu du site web qui peut collecter des données sur votre activité. Veuillez consulter les détails dans la politique de confidentialité et accepter le service pour voir les traductions.