в дорозі в інших містах Франції або в іншій країні
En transit dans une autre ville/pays

Група SNCF (Французька залізнична компанія) долучається до акції солідарності з українськими біженцями разом з іншими залізничними операторами Європи та дозволяє 1 безкоштовну подорож на своїх поїздах по Франції та до інших європейських пунктів призначення виключно людям, які рятуються від конфлікту.

У Парижі: 

Зал червоного хреста на східному вокзалі закрита, залишилося лише кілька волонтерів, щоб допомогти вам, будь ласка, уважно прочитайте сайт і групи чатів, щоб підготуватися до вашого прибуття (відповідно до нових суворіших правил SNCF) : gare de l’Est Ось карта Google  На Східному виписують заявки на Північний, St Lazare та Austerlitz. В ідеалі, потрібно приходити і відразу ж говорити "мне в таке місто, з такого-то вокзал", щоб не чекати і якнайшвидше отримати заявку, щоб поїхати з нею на інший вокзал. Потрібно попросити квиток на метро, щоб туди доїхати.

gare de Lyon (Ліонський вокзал) Ось карта Google ;

якщо ви gare Montparnasse (вокзал Монпарнас) за квитком (квиток тільки на той же день) йдіть напряму каси SNCF в залі 1 на колії 1. Ось карта Google

якщо ви gare du Nord (Північний вокзал) якщо вам потрібен квиток для Великобританії Eurostar, ви можете йти в касі на Gare du Nord пред'явити український паспорт, для інших напрямків ви повинні їхати до Gare de l'est. поїзд Thalys тепер платний (Amsterdam, Bruxelles, Köln, Aachen, Dortmund, Düsseldorf, Esse, Antwerpen, Liège, Rotterdam)

сайт з інформацією про станції, розклад руху та ціни на квитки : https://www.sncf-connect.com/

знайти пункт призначення (список станцій нижче) :

станції залежно від пункту призначення :

на основі вашого поточного місцезнаходження та пункту призначення тут ви знайдете маршрут

Маєте кориснішу інформацію?

Напишіть нам: mailto:contact@ukrainefrance.org

© червень 2024

Nous avons besoin de votre consentement pour charger les traductions

Nous utilisons un service tiers pour traduire le contenu du site web qui peut collecter des données sur votre activité. Veuillez consulter les détails dans la politique de confidentialité et accepter le service pour voir les traductions.