Лiкування з тимчасовим захистом
se soigner avec la protection temporaire

Якщо ви отримали тимчасовий захист, ви маєте право на фінансове покриття витрат на медичне обслуговування за наданням документа, що підтверджує ваше право на страхування, виданого програмою медичного страхування Assurance Maladie. При страховому покритті за програмами загального медичного страхування (Protection universelle maladie – PUMA) та додаткового медичного страхування (Complémentaire santé solidaire – CSS) витрати на медичне обслуговування повністю покриває держава.

Якщо ви не маєте права на страхове покриття або воно неповне, вам, можливо, доведеться оплатити частину витрат на медичне обслуговування. 

Для подання заяви на отримання медичного страхування рекомендуємо вам звернутись у префектуру за місцем проживання чи розміщення або в найближчий фонд первинного медичного страхування (caisse primaire d’assurance maladie – CPAM). Тут ви знайдете  список префектур та фондів первинного медичного страхування. флаєр українською, та вебсайт: https://www-ameli-fr.translate.goog/assure

У CPAM пояснюють, що страхування починає діяти з дня прибуття у Францію (тобто заднім числом), і якщо прийде рахунок з лікарні, його можна відправити назад разом з копією документа про право на страхування, коли він прийде (PUMA + CSS), копією документа про отримання тимчасового захисту (дозвіл на перебування від префектури) та паспортом.

Хто має право на CSS та як ним скористатись? https://www-ameli-fr.complementaire-sante/complementaire-sante-solidaire-qui-peut-en-beneficier-et-comment? 

якщо ви живете в Парижі або в паризькому регіоні, то це тут: Четвер з 9.00 до 12.00 год. З понеділка по п'ятницю з 9:00 до 16:00.

Маєте кориснішу інформацію?

© травень 2023