Чи тимчасовий захист діє лише в одній країні ЄС?
La protection temporaire n'est valable que dans un seul pays d'Europe ?

Так. Як тільки Ви отримаєте тимчасовий захист від певної країни ЄС, права, отримані внаслідок тимчасового захисту, є дійсними тільки в тій країні ЄС, яка надала Вам дозвіл на проживання. Утім, Ви однак маєте право подорожувати в інші країни в межах ЄС протягом 90 днів у межах 180-денного періоду. Дивись нижче розділ "Подальші подорожі в ЄС".

Ви також можете вирішити, що хочете скористатися своїми правами в іншій країні ЄС, ніж та, де Ви зараз проживаєте. Якщо Ви зміните місце проживання і переїдете в іншу країну ЄС, дозвіл на проживання в першій країні ЄС завершиться, і Ваші права там закінчаться. Нова приймаюча країна ЄС повинна надати Вам тимчасовий захист і видати новий дозвіл на проживання. Важливо повідомити державні органи першої країни ЄС, що Ви маєте намір переїхати до іншої держави-члена.

https://eu-solidarity-ukraine.ec.europa.eu/information-people-fleeing-war-ukraine/fleeing-ukraine-your-rights-eu_uk /!!!нове 13  лютому!!!\

Які країни Європи надають тимчасовий захист повторно  /!!!нове 17 жовтень!!!\

https://t.me/European_choice/83 /!!!нове 13  лютому!!!\

Країни, що надають повторний тимчасовий захист /!!!нове 29 червень!!!\

це теорія, тоді можна пошукати за ключовим словом у цьому чаті, хто вже практикувався

на практиці адміністрація запитає у вас справжню причину зміни (наприклад, я знайшов роботу, я хочу приєднатися до родини, яка вже оселився в країні), причина «тому що я вважаю країну красивішою» не є дійсною

приклад листа про припинення тимчасової охорони тут

Маєте кориснішу інформацію?

© Листопад 2023

Nous avons besoin de votre consentement pour charger les traductions

Nous utilisons un service tiers pour traduire le contenu du site web qui peut collecter des données sur votre activité. Veuillez prendre connaissance des détails et accepter le service pour visualiser les traductions.