Переїзд та перевезення речей.
déménagement

Для невеликого бюджету варто звернути увагу на перевезення БЕЗ вантажників,
таке називається “véhicule utilitaire avec chauffeur” або машина технічна з водієм, тобто. це оренда машини для перевезення, але з водієм.
Ціни відрізняються від перевізника до перевізника та від вибраних опцій, наприклад час навантаження та розвантаження, розмір машини.
Як і в Україні, картон/коробки можна запитати в локальних магазинах або купити.

Варто раціонально оцінити різницю, ціни перевезення та купівлі нового, у деяких випадках простіше купити на новому місці частину накопиченого, ніж перевозити все.

Для перевезення з вантажниками, варто отримати devis або ж попередній рахунок, від декількох компаній, для того, щоб розуміти ціну по ринку, так само варто звернутися в свою громаду і запропонувати одноразову роботу, наприклад найняти машину з водієм і вантажників окремо може вийти дешевше, а так само люди отримають дрібний підробіток.

Переїзд із вантажниками можна загуглити за словом déménagement

Так само ви можете запитати у вашій мірі або CCAS про запит le fonds de solidarité pour le logement (FSL) це така допомога на переїзд яку схвалює чи ні спеціальна комісія, вона буває так само у вигляді розстрочки, НЕ у всіх регіонах та містах таку допомогу схвалюють з тимчасовим захистом, але ви можете дізнатися у соціального працівника про це. Самостійно цей запит зробити НЕ МОЖНА, лише через соціальні структури.

Нагадування про APL, допомога з оплати оренди від CAF, дивіться у розділі CAF.

Попередьте всіх по мейлу: префектуру, ofii, cpam (Медична страховка), Bank та caf

зміна адреси в префектурі може бути здійснена під час поновлення тимчасового захисту

якщо у вас немає облікового запису Ameli в CPAM, ви повинні повідомити про зміну адреси листом у конверті

Маєте кориснішу інформацію?

Напишіть нам: mailto:contact@ukrainefrance.org

© червень 2024

Nous avons besoin de votre consentement pour charger les traductions

Nous utilisons un service tiers pour traduire le contenu du site web qui peut collecter des données sur votre activité. Veuillez consulter les détails dans la politique de confidentialité et accepter le service pour voir les traductions.