Переїзд та перевезення речей.
déménagement

Для невеликого бюджету варто звернути увагу на перевезення БЕЗ вантажників,
таке називається “véhicule utilitaire avec chauffeur” або машина технічна з водієм, тобто. це оренда машини для перевезення, але з водієм.
Ціни відрізняються від перевізника до перевізника та від вибраних опцій, наприклад час навантаження та розвантаження, розмір машини.
Як і в Україні, картон/коробки можна запитати в локальних магазинах або купити.

Варто раціонально оцінити різницю, ціни перевезення та купівлі нового, у деяких випадках простіше купити на новому місці частину накопиченого, ніж перевозити все.

Для перевезення з вантажниками, варто отримати devis або ж попередній рахунок, від декількох компаній, для того, щоб розуміти ціну по ринку, так само варто звернутися в свою громаду і запропонувати одноразову роботу, наприклад найняти машину з водієм і вантажників окремо може вийти дешевше, а так само люди отримають дрібний підробіток.

Переїзд із вантажниками можна загуглити за словом déménagement

Так само ви можете запитати у вашій мірі або CCAS про запит le fonds de solidarité pour le logement (FSL) це така допомога на переїзд яку схвалює чи ні спеціальна комісія, вона буває так само у вигляді розстрочки, НЕ у всіх регіонах та містах таку допомогу схвалюють з тимчасовим захистом, але ви можете дізнатися у соціального працівника про це. Самостійно цей запит зробити НЕ МОЖНА, лише через соціальні структури.

Нагадування про APL, допомога з оплати оренди від CAF, дивіться у розділі CAF.

Попередьте всіх по мейлу: префектуру, ofii, cpam (Медична страховка), Bank та caf

Маєте кориснішу інформацію?

Напишіть нам: mailto:contact@ukrainefrance.org

© Вересень 2023