ЗНИЖКА_Navigo
Réduction Navigo

✅ ЗНИЖКА

Соціальне страхування є також медичним страхуванням. Окрім базового медичного страхування, воно дає право на додаткове медичне страхування – CSS (Complémentaire Santé Solidaire), яке надається державою безкоштовно. Детальніше у відповідному дописі.

Наявність CSS дає можливість отримати знижку в розмірі 75% на проїзний абонемент.

Navigo – це назва проїзного абонементу в Парижі та передмісті Парижа, єдиного на всі зони.

Тариф зі знижкою на місяць на всі зони:

- 18,80 € на місяць ;

- 5,70 € на тиждень.

✅ ЯК ОФОРМИТИ NAVIGO ЗІ ЗНИЖКОЮ Проїзну карту можна отримати безкоштовно в comptoir club або agence commerciale (RATP або SNCF)

Щоб оформити знижку, потрібно зробити запит на сайті (див. нижче) та завантажити підтвердження про право на CSS, яке ви отримали в пункті прийому або електронною поштою. https://www.solidaritetransport.fr/first-request/online/home Пояснення у відео: https://www.youtube.com/watch?v=qx5Wjm5nEAY.

Після того, як ваше досьє схвалять, потрібно завантажити інформацію про право на знижку в розмірі 75% на карту Navigo. Це можна зробити в терміналах, встановлених у кожному метро.

Як активувати знижку на карті Navigo (відео): https://www.youtube.com/watch?v=JMPhQ1IwSy4

Якщо вам не потрібна карта Navigo на цілий місяць, тиждень чи день, ви можете купити квитки за спеціальним тарифом, але лише у блоці з 10 штук (carnet [карне]). Водночас, користуючись квитками, потрібно обов’язково мати з собою карту Navigo, яка підтвердить ваше право на спеціальний тариф у разі контролю.

Маєте кориснішу інформацію?

© Вересень 2022