ЗНИЖКА_Navigo
Réduction Navigo

процедура також описана тут

✅ ЗНИЖКА

Соціальне страхування є також медичним страхуванням. Окрім базового медичного страхування, воно дає право на додаткове медичне страхування – CSS (Complémentaire Santé Solidaire), яке надається державою безкоштовно. Детальніше у відповідному дописі.

Наявність CSS дає можливість отримати знижку в розмірі 75% на проїзний абонемент.

Navigo – це назва проїзного абонементу в Парижі та передмісті Парижа, єдиного на всі зони.

Тариф зі знижкою на місяць на всі зони:

- 21,02 € на місяць ;

- 7,50 € на тиждень.

✅ ЯК ОФОРМИТИ NAVIGO ЗІ ЗНИЖКОЮ Проїзну карту можна отримати безкоштовно в comptoir club або agence commerciale (RATP або SNCF)

Щоб оформити знижку, потрібно зробити запит на сайті (див. нижче) та завантажити підтвердження про право на CSS, яке ви отримали в пункті прийому або електронною поштою. https://www.solidaritetransport.fr/first-request/online/home Пояснення у відео: https://www.youtube.com/watch?v=qx5Wjm5nEAY.

Після того, як ваше досьє схвалять, потрібно завантажити інформацію про право на знижку в розмірі 75% на карту Navigo. Це можна зробити в терміналах, встановлених у кожному метро.

Як активувати знижку на карті Navigo (відео): https://www.youtube.com/watch?v=JMPhQ1IwSy4

https://solidarite-ukraine.fr/navigo/

Якщо вам не потрібна карта Navigo на цілий місяць, тиждень чи день, ви можете купити квитки за спеціальним тарифом, але лише у блоці з 10 штук (carnet [карне]). Водночас, користуючись квитками, потрібно обов’язково мати з собою карту Navigo, яка підтвердить ваше право на спеціальний тариф у разі контролю.

✅  Як повідомити про втрату або крадіжку мого Navigo Pass і отримати новий?

Ви можете повідомити про втрату чи крадіжку картки Navigo Pass:

Онлайн зі свого особистого простору: натисніть «оголосити про втрату/крадіжку моєї картки» та дозвольте собі керуватися. Після завершення онлайн-декларації вашу стару картку Navigo буде назавжди деактивовано. Ви отримаєте новий квиток Navigo протягом максимум 10 днів (за винятком вихідних і святкових днів) з моменту отримання вашого запиту. Його вже буде завантажено з вашим контрактом Navigo Liberté +.

У комерційних агентствах перевізників, у певних стійках RATP або на стійці обслуговування Navigo SNCF

По телефону, звернувшись до Агентства Навіго за номером 09.69.39.22.22 (дзвінок без доплати)

Ваш Navigo Pass замінюється у разі втрати або крадіжки за вашим запитом за одноразову оплату 8 євро з урахуванням податку. Комісія буде вирахована з наступного рахунку, якщо ви подасте заявку онлайн або телефоном. Ці витрати сплачуються під час запиту, якщо він зроблений у комерційному агентстві перевізника, на певних стійках RATP або на стійці обслуговування Navigo SNCF.

ДОБРЕ ЗНАТИ :

У разі втрати/викрадення вашого квитка, контракти/перепустки та будь-які права на скорочення перезавантажуються ідентично на новий квиток Navigo, за винятком денного квитка Navigo. Це не можна замінити. Ви повинні купити новий, щоб мати можливість циркулювати. Вартість абонементу Navigo Day може бути відшкодована згідно з чинними ПКУ.

У разі наявності кількох договорів або пакетів на картці Navigo заяву про втрату або крадіжку можна зробити в Інтернеті, але заміну картки із завантаженням транспортних квитків обов’язково потрібно зробити в комерційному представництві. перевізників, на певних стійках RATP або SNCF Navigo Service.

УВАГА :

За всі поїздки, здійснені за вашим контрактом Navigo Liberté + до моменту реєстрації заяви про втрату вашої перепустки, вам виставлятимуться рахунки та мають бути оплачені.

✅ як оновити навігацію?

спочатку вам потрібно оновити свій CSS (якщо ви маєте на це право)

Зайдіть в свій кабінет, справа виберіть:загрузити страховку і загружаєте. Вам автоматично прийде лист очікувати біля 7 днів

✅ Навіго зі знижкою можуть оформити лише ті, хто проживають в Ile-de-France (Паризький регіон), потрібно буде надавати Ваш тимчасовий захист і страховку з адресою

інші процедури (переїзд, поповнення сім’ї тощо)

CSS З фінансовою участю чи без? якщо ви отримали лист про те, що ви не маєте права на знижку Navigo, оскільки у вашому сертифікаті CSS не зазначено фінансову участь або без неї   /!!!нове 22 Лютий!!!\

 

Маєте кориснішу інформацію?

© квітень 2024

Nous avons besoin de votre consentement pour charger les traductions

Nous utilisons un service tiers pour traduire le contenu du site web qui peut collecter des données sur votre activité. Veuillez consulter les détails dans la politique de confidentialité et accepter le service pour voir les traductions.